See (Zrak)
89/100 - 133×

See(Zrak)

Ve 21. století vyhladil virus značnou část lidstva a těm, co přežili, vzal zrak. Tato společnost musela najít nový způsob, jak spolupracovat, stavět, lovit a přežít. To vše se ale změní, když se v několik staletí vzdálené budoucnosti narodí dvojčata s mýtickou schopností vidět.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra), Yadira Guevara-Prip (Bow Lion), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Dave Bautista (Edo Voss), Eden Epstein (Wren), Tom Mison (lord Harlan), Olivia Cheng (Charlotte), Hoon Lee (Toad)

Sibeth Kane

Sibeth Kane

Panovnice nad královstvím Paya.

Sezóny 3
2019 - 2022

Nemilosrdná královna Kane je absolutistickým monarchou království Paya a je považována za božského vládce. Je duchovní, armádní a politickou hlavou poslední společnosti, která má stále přístup k elektřině. Jejím sídlem je ještě funkční hráz Kanzua, jejíž elektřina je součástí náboženství, kterému panuje.

(Sylvia Hoeks jako královna Kane. Foto: Apple)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Tak tohle je těžký magor. Psycho mrcha, která vážně věří i vlastním lžím. Její zabití Paris bylo přes čáru. Zbytečné, předvídatelné a stupidní. Ale musím říct, že u jejích psycho záchvatů, hlavně když dostávala přes hubu, jsem se od srdce zasmál.

Update po poslední řadě: Snad poprvé v životě dávám nějakému záporáku 100% (nepočítám Negana z TWD). I když ji bytostně nesnáším, tak takovou psychopatickou bestii byl vážně výkon správně zahrát. Tu prostě musíte nenávidět. Od toho uširvoucího hlasu až po její záchvaty. Ale s dlouhými vlasy vypadala aspoň o trošku lépe. To zase jo.

27.1.2023 | 17:47:46
Gaffík

Jeden z nejlépe zahraných psychoušů a padouchů. V začátku třetí sérii to zase šlo malinko do kopru, ale kdo ví… třetí série se teprve rozjíždí.

3.9.2022 | 20:07:51
Marek Vojtěch

Od druhý řady jí prostě miluju :-D dodatek po 6.dílu druhý sezony :-D Je to lepší a lepší a lepší a lepší !

4.10.2021 | 23:44:48
Lex Luthor

Dobrá psychopatka

9.11.2019 | 21:20:48

Nepřehlédněte

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

Na poměrně stále rozjíždějící se službě AppleTV+ se už několik seriálů vrátilo s druhými řadami a jedním z nich je i See. A právě tento seriál se může radovat z obrovského úspěchu, protože je nejsilnějším dramatem s druhou řadou.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama