See (Zrak)
89/100 - 133×

See(Zrak)

Ve 21. století vyhladil virus značnou část lidstva a těm, co přežili, vzal zrak. Tato společnost musela najít nový způsob, jak spolupracovat, stavět, lovit a přežít. To vše se ale změní, když se v několik staletí vzdálené budoucnosti narodí dvojčata s mýtickou schopností vidět.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra), Yadira Guevara-Prip (Bow Lion), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Dave Bautista (Edo Voss), Eden Epstein (Wren), Tom Mison (lord Harlan), Olivia Cheng (Charlotte), Hoon Lee (Toad)

S03E06: The Lowlands

S03E06: The Lowlands

Baba se i se svou skupinou vydává do Pennsy nebezpečnou zkratkou přes nížinu. Maghra a Tamacti Jun odhalí něco děsivého.

sk
30.9.2022
48 minut

Základní info:

Režie: Anders Engström
Scénář: Nelson Greaves & Karl Taro Greenfeld

Hrají: Jason Momoa (Baba Voss), Hera Hilmar (Maghra Kane), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Eden Epstein (Wren), Tom Mison (lord Harlan), Michael Raymond-James (Ranger), David Hewlett (Tormada), Dean S. Jagger (Lucien Bray), Murry Peeters (Shiloh), Matthew G. Taylor (Maddox), Christopher Tai (Guntar), Tamara Tunie (Nevla „Pokladnice“), Martin Roach (Gosset), Ron Kennell (lord Torrance), Michael Reventar (lord Diego), Farah Merani (lady Benik), Shawn Devlin (Remend Skelt), Glenn Ennis (vůdce kanibalů),…

Foto: AppleHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Pro mě pruměrny dil, musim ale řict že mi bylo lito Harlana a zajimalo by mě co to byl za klič ktery dal Haniwě, jinak jsem nečekal že Sibeth navrhne Tormadovi spojenectvi a zaroven sňatek, jinak jsem zvědav co ted bude s Kofunem když ho Sibeth zajala.

redaktor
5.5.2023 | 14:56:24
tom99

Tahle řada je rozhodně nejslabší, nejméně buduje celý svět See a vizuálně je nudná. Nezachrání to ani lidi-zombíci přidáni na poslední chvíli. Jednak je tato epizoda úplně jasným fillerem, na druhou moc nedává smysl. Ten, kdo nabídne rychlejší cestu, si uvědomuje nebezpečí a pak je to ten, kdo přijde i o život. Tahle řada je jak vycucaná z prstu a spojenectví záporáků mi vůbec nedává smysl po to všem, co se mezi stranami stalo v sezónách minulých.

webmaster, grafik
19.10.2022 | 20:49:28
Gaffík

Ko**koti, máte hodnotit a ne spoilovat obsah. A když už, tak to máte označit jako spoiler.

Modlím se, aby tato série byla poslední. Hůř pojmout jedinečný seriál nešlo

16.10.2022 | 1:42:17
mirako

Nížina a kanibalové zajímavý a bojové scénky jako vždy povedené. Smrt sympaťáka Harlana zamrzela. Sibethina linka je retardovaná, ale co už a Kofun to zase posral. 8/10

8.10.2022 | 18:18:07
captain

Nepřítel mého nepřítele je můj přítel, to známe, ale Sibeth a Tormada, nu uvidíme, jak dlouho jim to přátelství z rozumu vydrží. Ps. Sakra, Harlen, zrovna když se mi začínal líbit.

4.10.2022 | 20:17:15
Chaliux

Pokud vím tak už nás čekají jen dva díly, takže s tímhle rozehraným nyní sem velice zvědavý na ten konec. Harlana je škoda, radši bych viděl mrtvého Kofuna no. Trochu se také obávám, že to co bylo nastíněno od Shevy v minulém díle, nebude vůbec dál rozvedeno.

1.10.2022 | 11:14:40
Dryx cz

Všechno se to dalo, nějak předvídat.. Harlana smrt, taky trapná a zbytečná..

1.10.2022 | 8:01:51
Lex Luthor

Škoda Harlana měl jsem ho rád a dva záporáci se spojili Sibeth opět předvedla, jaká je mrcha a Kofun, jak je pitomej, když vjel přímo do pasti. Jsem zvědavý, jak to hodlají ukončit

30.9.2022 | 20:08:36
EdnaMichael

škoda ,že to končí a Harlan :) nejvetši sympatak škoda ho.. Momoa a jeho bojove scenky naprosto miluju

30.9.2022 | 18:51:51
Raiden123

Tak toto nieje dobre,nieje divu,ze ten serial konci,ked niektore hlavne postavy padaju ako muchy :-/ … Bob pri ceste domov s partickou narazili na polosialenych kanibalov,ktory sa spravali viacej ako vlci,alebo medvede.Tentoraz to na konci schytal …

Harlan.

Ci tam vuobec do konca bude niekto,kto bude vubec pripominat hlavnu postavu je neiste … A niekto sa vydal vykonat svoj sialeny plan vypalit svoje byvale kralovstvo.

30.9.2022 | 10:26:47

Stav titulků

Epizoda S03E08: I See You

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Nepřehlédněte

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

Na poměrně stále rozjíždějící se službě AppleTV+ se už několik seriálů vrátilo s druhými řadami a jedním z nich je i See. A právě tento seriál se může radovat z obrovského úspěchu, protože je nejsilnějším dramatem s druhou řadou.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama