See (Zrak)
89/100 - 115×

See(Zrak)

Ve 21. století vyhladil virus značnou část lidstva a těm, co přežili, vzal zrak. Tato společnost musela najít nový způsob, jak spolupracovat, stavět, lovit a přežít. To vše se ale změní, když se v několik staletí vzdálené budoucnosti narodí dvojčata s mýtickou schopností vidět.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra), Yadira Guevara-Prip (Bow Lion), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Dave Bautista (Edo Voss), Eden Epstein (Wren), Tom Mison (lord Harlan), Olivia Cheng (Charlotte), Hoon Lee (Toad)

Charlotte

Charlotte

Bojovnice z tajného společenství zvaného Kompas.

Sezóny 1
2021 - 2021

Charlotte je příslušníci tajného společenství v horách jménem Kompas, které tvoří strážkyně, u nichž se toto postavení dědí z matky na dceru. Jejich posvátným úkolem je chránit vidomé lidi, dokud se zrak plně do společnosti nenavrátí. Většina příslušnic však ve svém životě žádného vidomého nepozná. Charlotte má však to štěstí, že jednoho pozná – Haniwu. Proto se ihned k ní připojuje a zůstává jí neustále po boku, aby ji mohla chránit před kýmkoliv, kdo by jí chtěl ublížit. Charlotte je velmi otevřená osoba a nestydí se říct cokoliv, co má na srdci.

(Olivia Cheng jako Charlotte. Foto: Apple)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

V boji se rozhodně předvedla skvěle. Bohužel ale zatím nedostala moc prostoru pro její postavu. Uvidíme v dalších řadách.

26.11.2021 | 10:02:49

Stav titulků

Epizoda S02E08: Rock-a-Bye

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Nepřehlédněte

Premiéra druhé řady stanovena a prodloužení pro třetí řadu potvrzeno

Premiéra druhé řady stanovena a prodloužení pro třetí řadu potvrzeno

Dnes nám Apple nadělil samé dobré zprávy, jelikož oznámil, že se See s premiérou nové série vrátí 27. srpna a posléze se každý pátek dočkáme nového dílu. Navíc bylo potvrzeno, že si seriál vysloužil objednávku třetí řady. Zároveň byl představen první plakát, který naleznete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama