See (Zrak)
89/100 - 132×

See(Zrak)

Ve 21. století vyhladil virus značnou část lidstva a těm, co přežili, vzal zrak. Tato společnost musela najít nový způsob, jak spolupracovat, stavět, lovit a přežít. To vše se ale změní, když se v několik staletí vzdálené budoucnosti narodí dvojčata s mýtickou schopností vidět.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra), Yadira Guevara-Prip (Bow Lion), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Dave Bautista (Edo Voss), Eden Epstein (Wren), Tom Mison (lord Harlan), Olivia Cheng (Charlotte), Hoon Lee (Toad)

Maghra

Maghra

Matka vidomých dvojčat a manželka Baba Vosse.

Sezóny 3
2019 - 2022

Maghra byla nalezena opuštěná a těhotná v bouři kmenem Alkenny, který ji přijme mezi sebe. Zprvu ji považují za cizince, ale když se provdá za Baba Vosse, stane se jedním z nejvýznamnějších členů kmene. Porodí dvě děti Kofuna a Haniwu. Ačkoliv je milá, laskavá a moudrá, ona i její nový manžel jsou schopni pro ochranu rodiny udělat cokoliv. Maghra je Ayura, tudíž dokáže slyšet zvuky z velké dálky, vycítit pravdu a dokonce slyšet tajemství, avšak sama své tajemství před ostatními skrývá.

(Hera Hilmar jako Maghra. Foto: Apple)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Gaffík

Dokáže vycítit pravdu… možná na tuhle schopnost ve třetí sérii tvůrci zapomněli…

3.9.2022 | 20:04:09
S.T.A.L.K.E.R.

Pěkná. Její pohnutky a chování jsou mi občas záhadou.

26.11.2021 | 9:40:04

Stav titulků

Epizoda S03E08: I See You

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Nepřehlédněte

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

Na poměrně stále rozjíždějící se službě AppleTV+ se už několik seriálů vrátilo s druhými řadami a jedním z nich je i See. A právě tento seriál se může radovat z obrovského úspěchu, protože je nejsilnějším dramatem s druhou řadou.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama