See (Zrak)
89/100 - 133×

See(Zrak)

Ve 21. století vyhladil virus značnou část lidstva a těm, co přežili, vzal zrak. Tato společnost musela najít nový způsob, jak spolupracovat, stavět, lovit a přežít. To vše se ale změní, když se v několik staletí vzdálené budoucnosti narodí dvojčata s mýtickou schopností vidět.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra), Yadira Guevara-Prip (Bow Lion), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Dave Bautista (Edo Voss), Eden Epstein (Wren), Tom Mison (lord Harlan), Olivia Cheng (Charlotte), Hoon Lee (Toad)

lord Harlan

lord Harlan

Panovník nad městem Pennsa, největším městem v payanském království.

Sezóny 2
2021 - 2022

Lord Harlan je užvaněný, okouzlující, inteligentní a mazaný panovník nad městem Pennsa, což je největší město království Paya, v němž vládne královna Kane. Je tudíž mocným mužem, kterému jsou obyvatelé jeho města naprosto oddáni. Když do Pennsy dorazí královna Kane, aby z něj učinila nové hlavní královské město, lord Harlan musí ustoupit a přenechat moc nad městem jí. On však zůstává po jejím boku společně s její sestrou Maghrou. Všichni tři se už navíc znají z dětství, obzvlášť Harlan a Maghra si byli blízcí. Harlan sice město královně přenechal, ale má vlastní plány, jak této situace využít a zachovat si svou moc a vysoké postavení.

(Tom Mison jako lord Harlan. Foto: Apple)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Zatím to je hodně zvláštní postava. Je vidět, že sleduje vlastní cíle, ale zároveň má dobré srdce pro některé postavy, které už párkrát ukázal.

Update po poslední řadě: Finále mě přinutilo zvednout hodnocení. Jeho oběť a celkové chování v poslední řadě ukázalo, že i když intrikoval, tak ne pro své blaho. Pravý opak Malíčka z trapné GoT.

27.1.2023 | 17:57:11
Gaffík

Je to hovn, který není loajální nikomu. Něco jako byl Malíček

3.9.2022 | 20:00:49

Nepřehlédněte

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

Na poměrně stále rozjíždějící se službě AppleTV+ se už několik seriálů vrátilo s druhými řadami a jedním z nich je i See. A právě tento seriál se může radovat z obrovského úspěchu, protože je nejsilnějším dramatem s druhou řadou.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama