See (Zrak)
89/100 - 133×

See(Zrak)

Ve 21. století vyhladil virus značnou část lidstva a těm, co přežili, vzal zrak. Tato společnost musela najít nový způsob, jak spolupracovat, stavět, lovit a přežít. To vše se ale změní, když se v několik staletí vzdálené budoucnosti narodí dvojčata s mýtickou schopností vidět.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra), Yadira Guevara-Prip (Bow Lion), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Dave Bautista (Edo Voss), Eden Epstein (Wren), Tom Mison (lord Harlan), Olivia Cheng (Charlotte), Hoon Lee (Toad)

Haniwa

Haniwa

První ze zázračných dvojčat, které dokážou vidět.

Sezóny 3
2019 - 2022

Haniwa je pyšná, odhodlaná a silná dcera Maghry, která vyrostla ve větší rebelku než její bratr Kofun a také ji více zajímá její pravý původ. Když byli ona a její bratr ještě nemluvňaty, jejich rodiče přišli na to, že dokážou vidět, ale oběma bylo během růstu řečeno, aby to před ostatními členy kmene Alkenny tajili. Proto Haniwina netrpělivost pořád vzrůstá.

(Nesta Cooper jako Haniwa. Foto: Apple)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Nic extra proti ní nemám. Ještě neměla tolik příležitostí projevit svoji povahu, abych ji mohl mít rád nebo nenávidět. Ale klesla u mě kvůli trendu této zvrácené doby, cpát do všeho na sílu homosexuály a tak.

Update po poslední řadě: Snížil jsem její hodnocení o jeden stupeň. Hlavně kvůli tomu lesbickému finále. Ne, nejsem homofob, ale pokud chcete opět zaplnit Zemi lidmi se zrakem, tak to asi půjde vážně těžko dvěma ženám. Jinak ale chápu třeba její vztek když Baba spálil knihovnu.

27.1.2023 | 17:37:45
Gaffík

Hrozná kňamčka, furt se jí něco nelíbí. Společně s jejím bratrem to jsou dvě nejhorší postavy.

3.9.2022 | 20:05:03
Schevchen

Viac iritujúca postava v tomto seriáli asi nie je. Nevďačná kravka, každý dialóg, scéna s ňou je utrpenie. Bože začo :-/

17.5.2022 | 12:48:19
Lex Luthor

Rebelka s lukem to je mi nějak povědomé

9.11.2019 | 21:16:24

Nepřehlédněte

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

Na poměrně stále rozjíždějící se službě AppleTV+ se už několik seriálů vrátilo s druhými řadami a jedním z nich je i See. A právě tento seriál se může radovat z obrovského úspěchu, protože je nejsilnějším dramatem s druhou řadou.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama