See (Zrak)
89/100 - 115×

See(Zrak)

Ve 21. století vyhladil virus značnou část lidstva a těm, co přežili, vzal zrak. Tato společnost musela najít nový způsob, jak spolupracovat, stavět, lovit a přežít. To vše se ale změní, když se v několik staletí vzdálené budoucnosti narodí dvojčata s mýtickou schopností vidět.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra), Yadira Guevara-Prip (Bow Lion), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Dave Bautista (Edo Voss), Eden Epstein (Wren), Tom Mison (lord Harlan), Olivia Cheng (Charlotte), Hoon Lee (Toad)

Haniwa

Haniwa

První ze zázračných dvojčat, které dokážou vidět.

Sezóny 2
2019 - 2021

Haniwa je pyšná, odhodlaná a silná dcera Maghry, která vyrostla ve větší rebelku než její bratr Kofun a také ji více zajímá její pravý původ. Když byli ona a její bratr ještě nemluvňaty, jejich rodiče přišli na to, že dokážou vidět, ale oběma bylo během růstu řečeno, aby to před ostatními členy kmene Alkenny tajili. Proto Haniwina netrpělivost pořád vzrůstá.

(Nesta Cooper jako Haniwa. Foto: Apple)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Schevchen

Viac iritujúca postava v tomto seriáli asi nie je. Nevďačná kravka, každý dialóg, scéna s ňou je utrpenie. Bože začo :-/

17.5.2022 | 12:48:19
S.T.A.L.K.E.R.

Nic extra proti ní nemám. Ještě neměla tolik příležitostí projevit svoji povahu, abych ji mohl mít rád nebo nenávidět. Ale klesla u mě kvůli trendu této zvrácené doby, cpát do všeho na sílu homosexuály a tak.

26.11.2021 | 9:44:31
Lex Luthor

Rebelka s lukem to je mi nějak povědomé

9.11.2019 | 21:16:24

Stav titulků

Epizoda S02E08: Rock-a-Bye

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Nepřehlédněte

Premiéra druhé řady stanovena a prodloužení pro třetí řadu potvrzeno

Premiéra druhé řady stanovena a prodloužení pro třetí řadu potvrzeno

Dnes nám Apple nadělil samé dobré zprávy, jelikož oznámil, že se See s premiérou nové série vrátí 27. srpna a posléze se každý pátek dočkáme nového dílu. Navíc bylo potvrzeno, že si seriál vysloužil objednávku třetí řady. Zároveň byl představen první plakát, který naleznete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama