See (Zrak)
89/100 - 116×

See(Zrak)

Ve 21. století vyhladil virus značnou část lidstva a těm, co přežili, vzal zrak. Tato společnost musela najít nový způsob, jak spolupracovat, stavět, lovit a přežít. To vše se ale změní, když se v několik staletí vzdálené budoucnosti narodí dvojčata s mýtickou schopností vidět.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra), Yadira Guevara-Prip (Bow Lion), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Dave Bautista (Edo Voss), Eden Epstein (Wren), Tom Mison (lord Harlan), Olivia Cheng (Charlotte), Hoon Lee (Toad)

Wren

Wren

Poručík trivantské armády a důvěrnice Eda Vosse.

Sezóny 1
2021 - 2021

Wren už od dětství žije v Trivantech, nicméně její dětství se nepodobá nikomu, koho zná. Wren totiž dokáže vidět, a to i přesto, že její rodiče jsou slepí. Tuto skutečnost před všemi tají a naučila se, jak se chovat a pohybovat jako slepec. Rozhodla se přidat do armády a nakonec to dotáhla až na poručíka a slouží pod Edo Vossem. Je jeho nejbližším spojencem a Edo jí bezmezně věří, díky čemuž jí také dává na starost hlídání jeho neteře Haniwy, kterou Edo vězní. Mezi Wren a Haniwou však vznikne nečekané spojení, když Haniwa zjistí, že i Wren je vidomá.

(Eden Epstein jako Wren po boku svého velitele. Foto: Apple)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Nic zvláštního proti ní nemám, ale kdyby to šlo, tak bych bez váhání radši nechal žít Edo Vosse než jí. Ten by byl pro další děj rozhodně větší přínos. Její přínos bude maximálně tak v další homosexualitě, kterou nám zase na sílu nacpali do tohoto seriálu.

26.11.2021 | 9:59:57

Stav titulků

Epizoda S02E08: Rock-a-Bye

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Nepřehlédněte

Premiéra druhé řady stanovena a prodloužení pro třetí řadu potvrzeno

Premiéra druhé řady stanovena a prodloužení pro třetí řadu potvrzeno

Dnes nám Apple nadělil samé dobré zprávy, jelikož oznámil, že se See s premiérou nové série vrátí 27. srpna a posléze se každý pátek dočkáme nového dílu. Navíc bylo potvrzeno, že si seriál vysloužil objednávku třetí řady. Zároveň byl představen první plakát, který naleznete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama