See (Zrak)
89/100 - 134×

See(Zrak)

Ve 21. století vyhladil virus značnou část lidstva a těm, co přežili, vzal zrak. Tato společnost musela najít nový způsob, jak spolupracovat, stavět, lovit a přežít. To vše se ale změní, když se v několik staletí vzdálené budoucnosti narodí dvojčata s mýtickou schopností vidět.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra), Yadira Guevara-Prip (Bow Lion), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Dave Bautista (Edo Voss), Eden Epstein (Wren), Tom Mison (lord Harlan), Olivia Cheng (Charlotte), Hoon Lee (Toad)

Baba Voss

Baba Voss

Náčelník kmene Alkenny a ochránce vidomých dvojčat.

Sezóny 3
2019 - 2022

Baba Voss je náčelník horského kmene Alkenny. Je to neohrožený bojovník, silný vůdce a nelítostný ochránce, jehož prioritou je chránit své děti, rodinu a svou komunitu. Tato loajalita ale není opětována všemi členy kmene, ke kterému se před lety přidal za podivných okolností.

(Jason Momoa jako Baba Voss. Foto: Apple)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

typek :)

9.11.2022 | 22:23:21
Gaffík

Baba rozhodně není takový ranař jak se zdá, má měkké srdce, ve kterém je dost místa pro všechny, kdo si ho tam vybudují. Za mě nejlepší postava.

3.9.2022 | 20:02:15
S.T.A.L.K.E.R.

Konečně Jason Momoa v hlavní roli nějakého seriálu. A jde mu to skvěle. Úžasná postava.

26.11.2021 | 9:36:39

Nepřehlédněte

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

Na poměrně stále rozjíždějící se službě AppleTV+ se už několik seriálů vrátilo s druhými řadami a jedním z nich je i See. A právě tento seriál se může radovat z obrovského úspěchu, protože je nejsilnějším dramatem s druhou řadou.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama