See (Zrak)
89/100 - 132×

See(Zrak)

Ve 21. století vyhladil virus značnou část lidstva a těm, co přežili, vzal zrak. Tato společnost musela najít nový způsob, jak spolupracovat, stavět, lovit a přežít. To vše se ale změní, když se v několik staletí vzdálené budoucnosti narodí dvojčata s mýtickou schopností vidět.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra), Yadira Guevara-Prip (Bow Lion), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Dave Bautista (Edo Voss), Eden Epstein (Wren), Tom Mison (lord Harlan), Olivia Cheng (Charlotte), Hoon Lee (Toad)

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

Na poměrně stále rozjíždějící se službě AppleTV+ se už několik seriálů vrátilo s druhými řadami a jedním z nich je i See. A právě tento seriál se může radovat z obrovského úspěchu, protože je nejsilnějším dramatem s druhou řadou.

9 0
7.10.2021

Postapokalyptický seriál See je jedním ze čtyř zakládajících seriálů stanice AppleTV+, jelikož jsou to ony, které odstartovaly v den zprovoznění služby. Kromě něj mluvíme ještě o seriálech For All Mankind, The Morning Show a Dickinson. Všechny čtyři se dočkaly prodloužení ještě před jejich uvedením, aby stanice měla čím nalákat předplatitele a ujistit je, že o tyto seriály jen tak nepřijdou a můžou jim s klidným vědomím věnovat svůj čas, protože budou pokračovat. Knihovna Applu se postupně rozrostla o další seriály a na všech můžeme vidět jednu věc – že dostávají značně vysoké rozpočty, které se na seriálech podepisují mimo jiné i vizuálně. Šest dramat a čtyři komedie se na službě vrátily už i s druhými řadami. Mezi komediemi samozřejmě vyčnívá Ted Lasso, který službě přinesl i spoustu výher při nominacích na prestižní ceny a co se týče dramat, tak se zdá, že se vlajkovým seriálem stává právě See.

(See má na službě ohromný úspěch. Foto: Apple)

Ačkoliv služba neposkytuje čísla sledovanosti, tak její představitelé prozradili, že See se drží na vrcholu příčky v rámci dramat (tudíž lze asi předpokládat že komedie Ted Lasso bude ještě nad ním, protože jinak by se mluvilo o seriálu, ne o dramatu – pozn. red.). Sledovanost se podle všeho u druhé série zvedla za období prvních dvou týdnů po její premiéře o 30% oproti stejnému časovému úseku u řady první. To je vlastně i pochopitelné, protože při spuštění v roce 2019 služba určitě neměla ještě takové množství předplatitelů, jako má nyní. Když se ještě srovná sledovanost prvního dílu druhé řady a druhého, tak i tam zjevně došlo k navýšení o dvouciferné procentuální číslo.

Seriál tak jistě čeká zářivá budoucnost. Třetí řadu už má See jistou a dovolíme si hádat, že jich bude před námi ještě více.

Zdroj: Deadline

Jak se druhá série líbí vám? Povedla se podle vás více než ta první?

Diskuze /3

percival2

LGBT tématika ten seriál zničila. První řada byla super, ale uvažuju o vymazání z bedny.

#3 WolverineCzE
8.10.2021 | 5:22:19
TOMASH

Mna zasa fascinuje The morning show – serial s astronomickym rozpoctom mal jednu dobru epizodu.

8.10.2021 | 16:23:31
WolverineCzE

#1 percival2: Mě to spíš přišlo že děj byl vedlejší hlavní byl Baba Voss co všechny drtí

9.10.2021 | 19:10:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E08: I See You

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Nepřehlédněte

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

Na poměrně stále rozjíždějící se službě AppleTV+ se už několik seriálů vrátilo s druhými řadami a jedním z nich je i See. A právě tento seriál se může radovat z obrovského úspěchu, protože je nejsilnějším dramatem s druhou řadou.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama