See (Zrak)
89/100 - 134×

See(Zrak)

Ve 21. století vyhladil virus značnou část lidstva a těm, co přežili, vzal zrak. Tato společnost musela najít nový způsob, jak spolupracovat, stavět, lovit a přežít. To vše se ale změní, když se v několik staletí vzdálené budoucnosti narodí dvojčata s mýtickou schopností vidět.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra), Yadira Guevara-Prip (Bow Lion), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Dave Bautista (Edo Voss), Eden Epstein (Wren), Tom Mison (lord Harlan), Olivia Cheng (Charlotte), Hoon Lee (Toad)

Bow Lion

Bow Lion

Divoká bojovnice kmene Alkenny a spojenkyně Baba Vosse.

Sezóny 3
2019 - 2022

Bow Lion je dcera Dreamer. Je mladou bojovnicí kmene Alkenny a tzv. vrhačkou (akrobatický bojovník), která bojuje po boku Baba Vosse. Neoficiálně také ovládá schopnosti tzv. Stínu, mýtického nenápadného špióna, díky čemuž se dokáže pohybovat v naprosté tichosti a nelze ji ani zaměřit čichem. Umění stínu je předáváno z generace na generaci. Jako bytost, která vše pozoruje a je neustále ve střehu, rozumí Bow Lion posvátnosti znalostí a chápe důležitost toho, že to, co je posvátné, musí být chráněno.

(Yadira Guevara-Prip jako Bow Lion. Foto: Apple)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Vzhledově mi není příliš sympatická (pouze můj osobní názor), ale jako seriálová postava je skvělá. Nadaná a nebezpečná. Snad dostane v dalších řadách více prostoru.

Update po poslední řadě: Bohužel si s ní už tvůrci asi nevěděli rady a tak nastala hodně zbytečná smrt.

27.1.2023 | 17:34:03
Gaffík

Miluju tu holku, strašně krásná herečka!!!

7.9.2021 | 20:37:53

Nepřehlédněte

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

Na poměrně stále rozjíždějící se službě AppleTV+ se už několik seriálů vrátilo s druhými řadami a jedním z nich je i See. A právě tento seriál se může radovat z obrovského úspěchu, protože je nejsilnějším dramatem s druhou řadou.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama