See (Zrak)
89/100 - 116×

See(Zrak)

Ve 21. století vyhladil virus značnou část lidstva a těm, co přežili, vzal zrak. Tato společnost musela najít nový způsob, jak spolupracovat, stavět, lovit a přežít. To vše se ale změní, když se v několik staletí vzdálené budoucnosti narodí dvojčata s mýtickou schopností vidět.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra), Yadira Guevara-Prip (Bow Lion), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Dave Bautista (Edo Voss), Eden Epstein (Wren), Tom Mison (lord Harlan), Olivia Cheng (Charlotte), Hoon Lee (Toad)

Bow Lion

Bow Lion

Divoká bojovnice kmene Alkenny a spojenkyně Baba Vosse.

Sezóny 2
2019 - 2021

Bow Lion je dcera Dreamer. Je mladou bojovnicí kmene Alkenny a tzv. vrhačkou (akrobatický bojovník), která bojuje po boku Baba Vosse. Neoficiálně také ovládá schopnosti tzv. Stínu, mýtického nenápadného špióna, díky čemuž se dokáže pohybovat v naprosté tichosti a nelze ji ani zaměřit čichem. Umění stínu je předáváno z generace na generaci. Jako bytost, která vše pozoruje a je neustále ve střehu, rozumí Bow Lion posvátnosti znalostí a chápe důležitost toho, že to, co je posvátné, musí být chráněno.

(Yadira Guevara-Prip jako Bow Lion. Foto: Apple)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Vzhledově mi není příliš sympatická (pouze můj osobní názor), ale jako seriálová postava je skvělá. Nadaná a nebezpečná. Snad dostane v dalších řadách více prostoru.

26.11.2021 | 9:42:17
Gaffík

Miluju tu holku, strašně krásná herečka!!!

7.9.2021 | 20:37:53

Stav titulků

Epizoda S02E08: Rock-a-Bye

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Nepřehlédněte

Premiéra druhé řady stanovena a prodloužení pro třetí řadu potvrzeno

Premiéra druhé řady stanovena a prodloužení pro třetí řadu potvrzeno

Dnes nám Apple nadělil samé dobré zprávy, jelikož oznámil, že se See s premiérou nové série vrátí 27. srpna a posléze se každý pátek dočkáme nového dílu. Navíc bylo potvrzeno, že si seriál vysloužil objednávku třetí řady. Zároveň byl představen první plakát, který naleznete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama