She-Hulk: Attorney at Law (She-Hulk: Neuvěřitelná právnička)
51/100 - 77×

She-Hulk: Attorney at Law(She-Hulk: Neuvěřitelná právnička)

Seriál She-Hulk se točí kolem sestřenice Bruce Bannera, která získává své superschopnosti poté, co od něj dostala transfuzi krve.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 30 minut
žánr
Akční, Komedie, Komiksový
hrají
Tatiana Maslany (She-Hulk), Jameela Jamil (Titania), Ginger Gonzaga (Nikki Ramos), Mark Ruffalo (Hulk), Tim Roth (Abomination), Benedict Wong (Wong), Charlie Cox (Daredevil), Josh Segarra (Augustus Pugliese), Brandon Stanley (Leapfrog), Renée Elise Goldsberry (Mallory Book), Rhys Coiro (Donny Blaze), Patty Guggenheim (Madisynn King), Griffin Matthews (Luke Jacobson), Patti Harrison (Lulu), Steve Coulter (Holden Holliway)

Ve finále se měl objevit důležitý herec z The Incredible Hulk

Ve finále se měl objevit důležitý herec z The Incredible Hulk

Ve finále jsme viděli opravdu hodně hlavních postav z několika předchozích epizod. Režisérka Kat Coiro odhalila jednoho herce z filmu The Incredible Hulk, který se měl vrátit do Marvelu po čtrnácti letech. O koho se jedná?

8 0
22.11.2022

V nedávném rozhovoru pro The Direct režisérka Kat Coiro prozradila, že studio Marvel zvažovalo návrat Bruce Bannera/Hulka v podání Edwarda Nortona do finále seriálu She-Hulk: Attorney at Law. Nortonova verze postavy nebyla k vidění od filmu The Incredible Hulk z roku 2008, ale v seriálu se objevila Ruffalova žertovná narážka na výměnu herců, k níž došlo v roce 2012 při natáčení filmu Avengers.

Hodně se mluvilo o tom, že když byli naposledy spolu, hrál Hulka jiný herec. A Mark o tom dost vtipkoval. A pohrávali jsme si s myšlenkou, že bychom Marka vyměnili za Edwarda Nortona. Ale nakonec k tomu nedošlo.

Foto: Disney+, Marvel

Ačkoli se Nortonův návrat do seriálu nakonec neuskutečnil, stále existuje malá šance, že si herec v budoucnu svou roli zopakuje a zahraje si v ní krátké cameo. Jak se již dříve ukázalo ve filmu Spider-Man: No Way Home, zavedení multivesmíru do MCU umožňuje zajímavé zopakování rolí. Stejně jako si Tobey Maguire a Andrew Garfield znovu oblékli kostýmy Spider-Mana pro třetí film Toma Hollanda, je možné, že další zkoumání multivesmíru v páté a šesté fázi povede k návratu Nortonova Hulka.

Zda by Norton skutečně měl zájem o zopakování role, je zcela jiná věc, ale seriál a nedávná oznámení MCU jistě znamenají, že tato možnost je na stole. Kromě toho, že si Tim Roth zopakuje roli Emila Blonskyho, bylo také nedávno oznámeno, že se Vůdce Tima Blakea Nelsona vrátí ve filmu Captain America: New World Order jako padouch po svém představení v The Incredible Hulk. Není jasné, jak daleko se dostaly rozhovory ohledně návratu Nortona do finále She-Hulk: Attorney at Law, ale skutečnost, že k rozhovorům vůbec došlo, naznačuje, že to zůstává možností pro budoucí projekty MCU.

Líbilo by se vám, kdyby se ukázal Edward Norton?

Diskuze /3

Lex Luthor

She Hulk pro mě byla zklamání paradoxně jediná epizoda, která se mi líbila byla osmá epizoda s Daredevilem, která měla skončit jak se spolu vyspali a to fiasko na udílení cen si měli nechat na poslední epizodu takže kdoví co by udělali z Hulka 2008 uf

23.11.2022 | 6:37:56
Raiden123

Vtip je v tom,ze jeho Hulk sa objavil v intre na She-Hulk,no ale nie ako herec zo svojou tvarou,tak sa to nepocita,ak som sa pomylil,no tak co uz …

23.11.2022 | 7:19:06
Basim

Finále bylo odpad! Já jsem chtěl vidět ten epic souboj který měl nastat!

26.11.2022 | 11:58:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Hvězda ze seriálu Letuška se připojuje k seriálu

Hvězda ze seriálu Letuška se připojuje k seriálu

Do seriálu She-Hulk: Neuvěřitelná právnička přichází herec, kterého můžete znát hlavně ze seriálu Letuška. Herec Griffin Matthews se se zprávou pochlubil na svém Instagramu a sám přiznal, že ani v jeho nejdivočejších snech si nemyslel, že se dostane do MCU. Zatím není známo, jakou roli bude hrát.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Sociální odkazy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama