Sleepy Hollow (Ospalá díra) Orlando Jones promluvil o svém odchodu ze seriálu

Orlando Jones promluvil o svém odchodu ze seriálu

Orlando Jones promluvil o svém odchodu ze seriálu

Představitel kapitána Irvinga konečně otevřeně promluvil o důvodech svého odchodu ze seriálu. Co nám k tomu prozradil?


8 0
11.2.2016

Ztráta kapitána Irvinga mrzela všechny. Diváci tak přišli o oblíbenou postavu a tahouna seriálu. Dle jeho slov za tím stojí hlavně razantní změny v tvorbě nového příběhu, na které stanice přistoupila po nelichotivých výsledcích druhé řady. Že odstranění Bezhlavého jezdce a také Molocha byla kolosální chyba a seriálu to hodně ublížilo, si myslí nejeden z fanoušků. Jen si vzpomeňte na začátky seriálu, kdy ten prďáckej bezhlavej chlápek kropil ostatní samopalem nebo brokovnicí a hned na to zase stíhal hlavy sekyrou. Nebo to rozmazaný rohatý monstrum, které si vesele huhlalo divnou řečí. Kde jsou ty časy… A tohle všechno je bohužel nenávratně pryč a tak Frank Irving neměl už s kým bojoval. Orlando Jones by se ke své roli ale velice rád vrátil, i kdyby jen na krátké hostování. Jenže v odpovědích zmínil, že mu tvůrci sami naznačili, že v novém příběhu už pro kapitána Irvinga nebude místo. To sráží naše naděje na jeho návrat k bodu mrazu.

Nakonec si můžete pustit celé video s odpověďmi na fanouškovské dotazy. Za zmínku stojí už první otázka týkající se komedie Evoluce, ve které herec zazářil po boku dalších hvězd. A kdo by nechtěl pokračování této ztřeštěné komedie o mimozemské invazi s ještě více šampóny Head & Shoulders? Nebo příšer ještě více hlavatých a ramenatých, kdo ví…

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

Ann Taylor

Ježiš Evoluce, to byla dokonalá volovina :D Nejlepší reklama na šampon, jakou kdo mohl vymyslet :D Ale to, že tam pro kapitána není místo, mi připadá jako oznámení, že už tam není místo pro nic, co se kdy týkalo jezdců. A to, že stačilo jenom říct abraka dabra a zavřít jezdce do truhly, mi přijde po dvou sériích bojů ujetý. Asi jako když se člověk s něčím rok moří, pak to odevzdá a zadavatel to hodí do koše, že už to nepotřebuje.

redaktor
11.2.2016 | 17:40:19
ScaryX

Přesně! Sleepy Hollow bez bezhlavého jezdce je jako Jeníček a Mařenka bez perníkové chaloupky.

webmaster
11.2.2016 | 18:20:48
Boudiccaw

souhlas :)

11.2.2016 | 18:28:37
lenacia

já už ty díly ani nedokázala dokoukat. Všechno je to takové utahané, nesmyslné… prostě mě poslední série zklamala natolik, že jsem se nakonec tak nějak přestala zajímat o to, zda vyšel nový díl.

11.3.2016 | 2:07:26
Mišutka

Ja si myslim, ze to nebylo az tak spatny a prece se jezdec nakonec v poslednim dile vratil. Akorat me mrzi ze abbi a joe zemreli :-( budou mi v tom serialu hodne chybet ale i tak se me ten serial chytl a libi se mi. Tak jsem zvedava kdy bude 4. serie :-)

5.5.2016 | 14:25:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Jezdci apokalypsy

Čtyři jezdci apokalypsy

Čtyři jezdci apokalypsy

Pokud vás zajímá, z jakých podkladů tvůrci při ztvárnění jezdců apokalypsy ve Sleepy Hollow vycházeli, přečtěte si zajímavý článek čtenářky Jansky právě na toto téma. Dozvíte se, že jezdci apokalypsy jsou biblické postavy popsané v knize Zjevení sv. Jana, jsou čtyři, každý má specifického koně, své předměty a své jméno.

Reklama

Symboly

Poznejte okultní symboly Sleepy Hollow

Poznejte okultní symboly Sleepy Hollow

V pilotním díle seriálu si diváci mohli všimnout některých symbolů. Jeden z nich byl na rakvi, ve které byl pohřben Bezhlavý jezdec. Podobný symbol jsme mohli vidět také na týle jeho hlavy (když ji ještě měl na krku) a na bibli, se kterou byl Ichabod Crane pohřben.

Hlášky ze seriálu

Hlášky ze seriálu

Okultismus

Moloch a jeho následovníci

Moloch a jeho následovníci

Velká část mytologie seriálu Sleepy Hollow se točí okolo Molocha, který zde reprezentuje síly, proti kterým bojují hlavní hrdinové. Pojďme si zrekapitulovat, kdo to je a kdo jsou jeho služebníci.

Z historie

Historické reálie 18. století

Historické reálie 18. století

Pokud se zajímáte o historické reálie doby, ve které žil Ichabod, může vás zajímat článek Týnky o jedné z vedlejších postav první série, Banastru Tarletonovi. Tohoto muže jsme viděli v šesté epizodě nazvané Sineater. Na první pohled plukovník britských rudokabátníků, ale na ten druhý démon. Zajímavé na této postavě je, že je inspirována skutečnou historickou postavou.

Z historie

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Pokud si před finálovou epizodou chcete připomenout, kdo vlastně je bezhlavý jezdec, naše nová redaktorka Týna Janska pro vás připravila delší povídání.

Hlídejte si nás