Star Wars (Hvězdné války) Novinky z uplynulých dní: Čas pro Barriss Offee, využití starých postav do seriálů a má budoucí Star Wars hra problémy?

Novinky z uplynulých dní: Čas pro Barriss Offee, využití starých postav do seriálů a má budoucí Star Wars hra problémy?

Novinky z uplynulých dní: Čas pro Barriss Offee, využití starých postav do seriálů a má budoucí Star Wars hra problémy?

Po minulém vyjádření Johna Boyegy, který opět hojně rozvířil diskuzi, vám přinášíme další novinky ze světa Star Wars. Tentokrát se ke slovu dostali reportéři, kteří slídili okolo seriálu Ahsoka. Zdá se, že v seriálu můžeme potkat zajímavou postavu z jiných seriálů. Tano s ní má nevyřízené účty.

11 0
23.6.2021

Má nová Star Wars hra problémy?

Před nějakým časem jsme vám přinesli shrnující článek, kde jste se mohli dočíst, jakých her se nejspíše v budoucnu dočkáme. Zatím nijak nechceme strašit, ale máme tady nemilou zprávu. David Polfeldt, který aktuálně pracuje / pracoval na hře ze světa Star Wars, která měla představit otevřený svět, končí k 1. červenci. V Ubisoftu sice zůstává, ale přesune se na strategickou pozici.

To ovšem nebude hned, ale až za dalších šest měsíců. Polfeldt pracuje ve společnosti od roku 2005 a tudíž je s Ubisoftem pořádně sžitý. Jednalo se o jednoho z hlavních tvůrců, který měl na vývoj Star Wars dohlížet. V tuto chvíli nevíme, jak moc to ovlivní celý projekt, zda se přípravy zdrží nebo naopak hru nijak nezasáhnou. Snad se brzy o této hře, po které fanoušci prahnou, dozvíme více.


Emilia Clarke neví o jejím dalším pokračování ve světě Star Wars 

Qi'ra se stala poměrně populární postavou po filmu Solo: Star Wars Story. Její příběh z filmu z roku 2018 zůstal otevřený, od té doby stále čekáme na jakékoliv pokračování, kterého jsme se zatím nedočkali. Fanoušci alespoň po letech mohli Qi'ru vidět v komiksové sérii Star Wars: War of the Bounty Hunters. Komiks je ale stále komiks a nikdy nemůže vynahradit sílu zážitku, když vidíte svou oblíbenou postavu ve svém filmu či seriálu.

Herečka Emilia Clarke se v podcastu Happy Sad Confused svěřila, že o dalších pokračováních nic neví. Studio Disney jí nekontaktovalo. V tuto chvíli tak Clarke nemá žádné nové zprávy, že by se chystal film či seriál Solo 2 nebo že bychom se Qi'ry dočkali někde jinde. Clarke si je vědoma, že se chystá seriál o Landu Calrissianovi, ale ani o tomto projektu herečka nic neví. Qi'ra má ale před sebou neodvyprávěný příběh, kterého se snad jednou dočkáme.

Známá postava v seriálu o Ahsoce?

Seriál Ahsoka se bude odehrávat ve stejné časovém období jako seriály The Mandalorian a aktuálně pozastavený Rangers of the New Republic. Server The Iluminerdi přišel se zajímavou zprávou, že jednou z dalších hlavních postav má být žena ve věku od dvaceti až třiceti let. Podle všeho studio Disney hledá asijskou herečku. A podle serveru The Iluminerdi by si herečka mohla zahrát Barriss Offee.

(Tohle spojení by v seriálu nejen dávalo smysl, ale hlavně mají obě postavy nevyřízené účty. Foto: Disney+)

Barriss Offee se mihla v prequelové trilogii, ale větší úlohu sehrála v animovaném seriálu Star Wars: The Clone Wars. Barris nabyla dojmu, že Republika už není taková, jaká kdysi byla, a rozhodla se zradit její principy a hodnoty. Barriss je navíc de facto nepřímo odpovědná za vyloučení Ahsoky z řádu Jediů. Offee následně byla odsouzena a zadržena těsně před koncem Klonových válek. Obě ženy tak spolu mají nevyřízené účty, takže by se Barriss do seriálu hodila.

Dave Filoni vrací úder

U Barriss Offee ještě chvíli zůstaneme. Když Dave Filoni dával dohromady pátou řadu seriálu The Clone Wars, Barriss Offee měla původně zemřít, aby se nejednalo o dalšího přeživšího, který se nějakým způsobem vyhnul Rozkazu 66. Dave Filoni si nicméně stál za tím, že Offee půjde využít v budoucnosti, a tak si protlačil, ať postava zůstane naživu.

Od konce páté série jsme Barriss Offee neviděli. Zřejmě je někde v republikovém vězení, kam ji poslal republikový senát. Spekulovalo se, co se s Barriss stalo po pádu Republiky. Oblíbená fanouškovská teorie je taková, že se Offee stala jednou z Inkvizitorů, nicméně nikdy žádné zprávy nenasvědčovaly skutečnosti, že se tomu tak stalo. Dave Filoni by tak nyní mohl zúročit své rozhodnutí, že nechal Barriss naživu. V seriálu Ahsoka by mohlo jít o klíčovou postavu a dovyprávění velice důležitého příběhu.

Ostatní Star Wars seriály

Souhrnný článek o seriálu The Book of Bobba Fett jsme vám přinesli před pár dny. Nyní k tomu dodáme kratičké info, že jeden z hlavních tvůrců seriálu Robert Rodriguez se vrátí i jako režisér. Aktuálně nevíme, kolik epizod měl na starosti, ale podle slov Temuera Morrisona půjde o více než jednu. Rodriguez se skvěle blýskl s epizodou The Tragedy seriálu The Mandalorian, takže je na co se těšit.

Do práce se pomalu dává i Leslye Headland se svým seriálem The Acolyte. Ta se aktuálně chce obklopit různými lidmi, kteří ji se seriálem pomůžou. Chce ale velice nesourodou skupinu lidí, kdy každý může přispět něčím jiným. Chce lidi s různými názory na celou ságu tak, aby bylo více různorodých nápadů. Headland práci na seriálu přirovnává ke kapitánství Jean-Luca Picarda ze seriálu Picard, kdy někdy ani sám kapitán nevěděl, do čeho se řítí. Samostatný článek o The Acolyte chystáme v nejbližších dnech.

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2, článek 3, článek 4, článek 5)

Diskuze /6

Lex Luthor

To, že Barriss přežila klonové války a stala se z ní inkvizitorka je i moje oblíbená teorie. Mezi mé teorie patří i to, že nejednala sama a útok na chrám Jediů ji nařídil samotný Sidius, který tak chtěl docílit toho, aby z útoku byla nakonec obviněna Ahsoka kdyby totiž Jediové označili Ahsoku za zrádkyni řádu a nařídili její smrt Anakinova nenávist a nedůvěra k řádu by se ještě více prohloubila a jeho přechod na temnou stranu by byl už jistý.

#5 LMDizajn
23.6.2021 | 22:52:31
Raiden123

Boyega – Nemam pracu,tak mi nieco ponuknite …chcelo by to slusny honorar… Aka ironia :-/ .

L Dobra teoria.

24.6.2021 | 9:52:54
Raiden123

Mna by zaujimalo,ci zmenia pribeh o Ventress a prezije aby tajne pomahala Ahsoke,ak bude prilezitost.

24.6.2021 | 9:54:56
Konor123

Ventress by davala vetsi smysl nez Baris…

#5 LMDizajn
24.6.2021 | 10:22:51
LMDizajn

#4 Konor123: jop Ventress by bola super #1 Lex Luthor: tiež si myslim, že utok a obvinenie Ahsoky bolo planom Sidiusa Inak myslíte si, že Filoni opraví sequels tak ako to spravil s prequels za pomoci clone wars?

24.6.2021 | 13:35:20
Camaris

Novinka: Prvním novým filmem, od ukončení Skywalker ságy po ep9, bude Star Wars: Rogue Squadron. Režisérka (jak jinak) bude Patty Jenkins (wonder woman). Děj by měl být inspirovaný knižní sérií X-wing, která pojednávala o pilotech Rebelů. Scénář napíše Matthew Robinson, který má za sebou necelé tři filmy (jeden s Ricky gervaisem) což byli všechno rodinné komedie. Premiéra se plánuje na vánoce 2023.

27.6.2021 | 13:53:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

J. J. Abrams se zpětně vyjadřuje, jak moc je důležité mít na začátku plán a co dělat, když ho nemáte

J. J. Abrams se zpětně vyjadřuje, jak moc je důležité mít na začátku plán a co dělat, když ho nemáte

J. J. Abrams nám připravil první a poslední díl nové trilogie. Nemá smysl dlouho chodit kolem horké kaše. Zřejmě se vše nepovedlo tak, jak původně mělo. Chyběla tomu vize a nápady, které Abrams měl, se svým způsobem shodily ze stolu. Abrams nyní o tom otevřeně promluvil.

Reklama

Zajímavosti

Výroba seriálu Rangers of the New Republic byla údajně pozastavena, co za to může?

Výroba seriálu Rangers of the New Republic byla údajně pozastavena, co za to může?

Na dni investorů Lucasfilm představil několik nových filmů a seriálů. A ejhle, u jednoho již údajně byla pozastavena výroba a přednost dostanou jiné projekty. Kromě této zprávy vám také přinášíme čerstvou novinku, že Dave Filoni zesílil svou pozici u Lucasfilmu a vyšplhal zase o kousek výš.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců