The Crown (Koruna) Gillian Anderson ztvární ve čtvrté sérii Margaret Thatcherovou

Gillian Anderson ztvární ve čtvrté sérii Margaret Thatcherovou

Gillian Anderson ztvární ve čtvrté sérii Margaret Thatcherovou

Třetí řady historického dramatu The Crown se dočkáme v průběhu tohoto roku, tvůrci už ovšem plánují dopředu a díky tomu známe další zajímavou hereckou posilu. Tou je Gillian Anderson, která se představí ve čtvrté sérii v roli britské premiérky Margaret Thatcherové.

28 0
21.1.2019

Margaret Thatcherová přezdívaná Železná lady byla ve funkci předsedkyně britské vlády v letech 1979 až 1990. Do role byla obsazena slavná Gillian Anderson, která má na kontě nespočet televizních rolí, za všechny jmenujme seriály The X-Files, Hannibal, The Fall a novinku Sex Education. Na její účast si však ještě nějaký čas počkáme.

Gillian Anderson můžeme aktuálně vidět v seriálu Sex Education. Foto: Netflix


Očekávaná třetí série, která bude mít na Netflixu premiéru v průběhu letošního roku, bude pravděpodobně pokrývat události v rozmezí let 1963 až 1969. Mimo jiné se v ní poprvé objeví i budoucí žena prince Charlese, Camilla Parker Bowles, kterou ztvární Emerald Fennell (Call the Midwife). Do sedmdesátých let se přesuneme s největší pravděpodobností až ve čtvrté řadě.

Diskuze /4

jhrspike

Toto obsazení mi nesedí. Gillian Anderson se na tu roli podle mě nehodí už díky tomu, že vypadá moc mladě a sympaticky. Thatcherová byla pěkně bezcitná svině a proto se do této role dokonale hodí Imelda Staunton, která hrála Dolores Umbridgovou v Harry Potterovy. Takové obsazení by nemělo chybu.

#2 KevSpa #4 sonulle
23.1.2019 | 0:27:18
KevSpa

#1 jhrspike: Jak mladě? Gillian Anderson bude v době natáčení 51 let, takže zhruba stejně jako Thatcherové při nástupu do funkce. Čili pro mapování těch 70. let naprosto ideální, zvlášť pokud ji tvůrci chtějí představit už před tím, než se stala premiérkou.

webmaster
23.1.2019 | 15:21:00
Edward Bloom

Gillian Anderson je skvělou volbou. Je to úžasná herečka. :) Už mi seriál moc chybí, ta pauza je strašně dlouhá, :(

28.1.2019 | 10:44:58
sonulle

#1 jhrspike: Neboj, Gillian je skvělá herečka, že ti vystřihne bezcitnou svini jak dělanou. A když se holka nenalíčí, na hlavu ji nasadí paruku, bude dokonalá. Ke všemu já ji do role tipovala už dávno.

19.8.2019 | 14:09:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Ocenění

Olivia Colman získala Zlatý glóbus

Olivia Colman získala Zlatý glóbus

Olivia Colman zabodovala při udílení Zlatých glóbů stejně jako její předchůdkyně Claire Foy. Za ztvárnění královny Alžběty II. ve třetí sérii The Crown si odnesla přestižní ocenění zahraničních novinářů v Hollywoodu.

Reklama

Trailer ke třetí sérii

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Momentky

Momentky

Kniha o seriálu

The Crown - Podrobná historie: Jak to bylo doopravdy?

The Crown - Podrobná historie: Jak to bylo doopravdy?

Nakladatelství Omega vydá v pondělí 30.4. knihu, kterou by si fanoušci seriálu The Crown neměli nechat ujít. Dozvíte se z ní informace, které na Wikipedii nenajdete. Oficiální průvodce seriálu, který napsal renomovaný britský historik, obsahuje velké množství reálných fotek i těch ze seriálu.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás