The Flash Ani herce Carlose Valdese jsme letos neviděli naposledy, dočkáme se ho totiž ještě na konci sedmé řady

Ani herce Carlose Valdese jsme letos neviděli naposledy, dočkáme se ho totiž ještě na konci sedmé řady

Ani herce Carlose Valdese jsme letos neviděli naposledy, dočkáme se ho totiž ještě na konci sedmé řady

Letos sice dva herci opustili hlavní obsazení seriálu, ale to neznamená, že se jich ještě nedočkáme. Po Tomu Cavanaghovi se vrátí i Carlos Valdes.

5 0
21.6.2021

Není to tak dávno, co bylo oficiálně potvrzeno, že sedmá řada bude pro herce Carlose Valdese a Toma Cavanagha tou poslední sérií Flashe, ve které budou figurovat mezi hlavním obsazením. Ti tu sice už nebudou vystupovat pravidelně, ale v sedmé řadě se jich ještě dočkáme.

Nejdříve došlo k potvrzení návratu herce Toma Cavanagha, který by si měl ke konci letošní řady zahrát Reverse Flashe. Je pravděpodobné, že se ho dočkáme v jubilejní 150. epizodě seriálu, která představuje sedmnáctou epizodu letošní série. Kromě toho se zřejmě vrátí i v úplně posledním díle, tedy osmnáctém.


(Cisca jsme letos neviděli naposledy. Foto: CW)

To stejné nyní platí i pro herce Carlose Valdese, který se do letošního dvojepizodního finále vrátí jako Cisco: „Jo, vracím se zpět, a to do posledních dvou epizod. Moje rozloučení sice bylo lichotivé a příjemné, ale je super se brzy potom vrátit. Je to celkem překvápko, že se Cisco vrátí na konci série, aby týmu pomohl přemoci hrozivého protivníka.“

Je sice hezké, že se oba herci vrátí na konci letošní série, ale je pravděpodobné, že je pak dlouho poté neuvidíme. Ale kdo ví, třeba se jich dočkáme i někdy v průběhu nadcházející osmé řady.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /1

Oddish

Zase Reverse Flash??? Chtějí zas ušetřit za herce? A neumřel už několikrát??A sa­mozřejmě ho bude hrát zase TOM CAVANAGH přitom pravý Reverse flash je Matt Letscher

21.6.2021 | 21:44:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E05: Armageddon, Part 5

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Osmá řada odstartuje crossoverovou událostí o pěti částech. První tři epizody se tudíž zaměří na příchod mimozemského padoucha a seskupování hrdinů.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás