The Flash starší Grace Gibbons

starší Grace Gibbons

starší Grace Gibbons

Cicadova neteř, která přijde z budoucnosti.

Sezóny 1
2019 - 2019

Mladá Grace Gibbons se nacházela dlouhou dobu v kómatu, ale v jednu chvíli se nakonec probudila. Když zjistila, co se stalo jejímu strýci Orlinovi, tak se rozhodla využít svých mocných metalidských schopností k tomu, aby pokračovala v tom, co odstartoval právě její strýc.

Grace Gibbons přijala identitu Cicady, začala se oblékat jako on a praktikovala to stejné, co Orlin. Ve vraždění metalidí se skutečně vyžívala, zabila jich dokonce víc než rychlík Zoom. V jednu chvíli se však rozhodla využít stroje času, díky kterému se vrátila do roku 2019, aby zachránila svého strýce před smrtí.


Návrat do roku 2019 však neproběhl podle očekávání, Orlin si uvědomil, že vše, co dělal, bylo špatné, a proto se snažil přemluvit svou neteř k tomu, aby se nechala vyléčit. Grace nedokázala pochopit to, co jí její strýc říkal, a proto ho zabila. I přesto však na něj často s láskou vzpomínala a představovala si, že jí radí.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Drsna zaporakca.

8.6.2019 | 15:38:06

Stav překladu

Epizoda S06E06: License To Elongate

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Zatímco Barry připravuje další členy týmu na život bez Flashe, tak čelí hrozivému Bloodworkovi. Letos nás čeká finále tvořené dvěma epizodami.

Reklama

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás