The Flash starší Grace Gibbons

starší Grace Gibbons

starší Grace Gibbons

Cicadova neteř, která přijde z budoucnosti.

Sezóny 1
2019 - 2019

Mladá Grace Gibbons se nacházela dlouhou dobu v kómatu, ale v jednu chvíli se nakonec probudila. Když zjistila, co se stalo jejímu strýci Orlinovi, tak se rozhodla využít svých mocných metalidských schopností k tomu, aby pokračovala v tom, co odstartoval právě její strýc.

Grace Gibbons přijala identitu Cicady, začala se oblékat jako on a praktikovala to stejné, co Orlin. Ve vraždění metalidí se skutečně vyžívala, zabila jich dokonce víc než rychlík Zoom. V jednu chvíli se však rozhodla využít stroje času, díky kterému se vrátila do roku 2019, aby zachránila svého strýce před smrtí.


Návrat do roku 2019 však neproběhl podle očekávání, Orlin si uvědomil, že vše, co dělal, bylo špatné, a proto se snažil přemluvit svou neteř k tomu, aby se nechala vyléčit. Grace nedokázala pochopit to, co jí její strýc říkal, a proto ho zabila. I přesto však na něj často s láskou vzpomínala a představovala si, že jí radí.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Drsna zaporakca.

8.6.2019 | 15:38:06

Sedmá série

Pokračování se tentokrát dočkáme o něco později. Vše podstatné o premiéře sedmé řady si můžete přečíst v našem článku

Nepřehlédněte

Natáčení šesté řady Flashe bylo pozastaveno kvůli koronaviru

Natáčení šesté řady Flashe bylo pozastaveno kvůli koronaviru

Celosvětová hrozba v podobě koronaviru pomalu ale jistě ohrožuje filmový a seriálový průmysl. Právě došlo k přerušení natáčení šesté série Flashe.

Reklama

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás