The Flash Trevor Shinick

Trevor Shinick

Trevor Shinick

Vězeňský dozorce, který hlídá Eobarda Thawnea.

Sezóny 1
2019 - 2019

S Trevorem Shinickem se setkáváme ve scénách z roku 2049, tedy z doby, ze které Nora West-Allen cestovala do roku 2018. Trevor se živí prací vězeňského strážného v metalidském křídle Iron Heights, přičemž poslední dobu hlídá především uvězněného Eobarda Thawnea, který si odpykává svůj trest.

Trevor svého vězně hlídá bedlivě, nicméně k němu chová velký odpor, protože ví, co je Eobard Thawne zač. Když tedy má přijít čas na Eobardovo pokání, tak si tyto chvíle Trevor velmi užívá, protože tak Thawneovi velmi ubližuje.


Jednoho dne projeví Nora zájem o to se setkat s Thawnem, což Trevora velmi překvapí, protože ho tu za poslední dobu nikdo nenavštívil. Návštěvu jí ale povolí, nicméně po několika dnech je překvapen tím, když se Nora opět objeví u Thawneovy cely, ale tentokrát bez ohlášení. Trevor proto začne Thawnea hlídat ještě bedlivě, protože ví, že už brzy bude tento vězeň popraven.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S06E06: License To Elongate

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Zatímco Barry připravuje další členy týmu na život bez Flashe, tak čelí hrozivému Bloodworkovi. Letos nás čeká finále tvořené dvěma epizodami.

Reklama

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás