The Last Man on Earth (Poslední chlap na Zemi) S04E03: Skeleton Crew

S04E03: Skeleton Crew

S04E03: Skeleton Crew

Pamela se všem zoufale snaží zalíbit. Parta konečně dorazí k Mexiku. Todd je zklamán z toho, že Zihuatanejo není takový ráj, jak si představoval.

cz sk
15.10.2017
1 960 000
22 minut

Základní info:

Režie: John Solomon
Scénář: Kassia Miller
Český název: Neznámý

Foto: FOXHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Golradir

Pamela mi bude chybět :( Glenn vůbec

17.11.2017 | 18:59:58
Blackhand47XD

Grr.. Glenn byl skvělá nová postava, ale hned se ho museli zbavit. Chce to zas nějaký neočekávaný zvrat, protože původní parta už nemá co přinést.

webmaster, grafik
23.10.2017 | 8:44:22
your.dead.cat

Ach jo a sou pryc :( tohle je teda jedna vec, ktera me na „lastmanovi“ stve. Kazdou novou postavu tam nechaj par epizod a pak ji zabijou nebo odejde. Drzi se tam jen puvodni banda s Tusconu a Jesper. Kterej je tam teda fakt k nicemu, ale je decko, takze ho tezko zabijou. Bylo by fajn,kdyby se postavy ktere odesli nebo postavy s nejasnym umrtim, treba Mike vratili v dalsich epkach, nebavi me si zvykat na nove a nove postavy kdyz vim, ze tam stejne dlouho nebudou…

21.10.2017 | 13:53:12

The Last Man on Earth (Poslední chlap na Zemi)
86/100 - 137×

The Last Man on Earth(Poslední chlap na Zemi)

Děj seriálu se odehrává v roce 2022, kdy zůstal posledním člověkem na planetě Phil Miller. Jako jediný přežil nevysvětlitelnou událost, která zničila celé lidstvo. Když projede celou Ameriku, Mexiko i Kanadu, dojde mu, že na kontinentě opravdu není nikdo jiný. Přestože k sobě nemá nikoho, zjišťuje, že být na Zemi sám má své výhody. Může parkovat na místech pro vozíčkáře, spát v Bílém domě anebo chodit oblečený jenom v trenýrkách.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | FOX | 22 minut
žánr
Dobrodružný, Katastrofický, Komedie
hrají
Will Forte (Phil Tandy Miller), Kristen Schaal (Carol Pilbasian), January Jones (Melissa Chartres), Mel Rodriguez (Todd Rodriguez), Cleopatra Coleman (Erica Dundee), Mary Steenburgen (Gail Klosterman), Keith L. Williams (Jasper), Jason Sudeikis (Mike Miller), Boris Kodjoe (Phil Stacy Miller), Kenneth Choi (Lewis Ha), Kristen Wiig (Pamela Brinton), Mark Boone Junior (Pat Brown), Fred Armisen (Karl Cowperthwaite), Chris Elliott (Glenn)

Konec Phila Millera

Seriál The Last Man on Earth měl premiéru v roce 2015, přičemž jeho konec přišel roku 2018, kdy byla odvysílána čtvrtá série. Dalších dílů se Phil Miller a jeho parta přeživších již nedočkají. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Reklama