The Last Man On Earth Will Forte si opět nechal narůst plnovous, důvodem je druhá sezóna

Will Forte si opět nechal narůst plnovous, důvodem je druhá sezóna

Will Forte si opět nechal narůst plnovous, důvodem je druhá sezóna

Na letošním Comic-Conu v San Diegu nesměl chybět panel nové komediální série The Last Man on Earth od stanice FOX. Něco málo o budoucnosti seriálu prozradili herci Will Forte, Kristen Schaal, January Jones a producent Chris Miller.


7 0
23.7.2015

Jako první věc, kterou si všimne každý, aniž by mu někdo musel napovídat, je krásný plnovous, kterým byl Phil Miller charakteristický. Vypadá to, že se v druhé řadě dočkáme i starého Phila.

(Zdroj: FOX)


Jakým směrem se teď ale seriál vydá? Podle Willa se pracuje na scénáři, ale tvrdí, že konec první sezóny jim poskytl jakoukoliv cestu. „Je to skoro jako natáčet nový seriál," tvrdí. Každopádně přítomnost January Jones, která hraje Melissu, leccos napověděla. Vypadá to, že se její postava ve druhé sezóně objeví. „Kdyby se neměla vrátit, nebylo by správné ji sem zvát," dodal spolutvůrce seriálu Chris Miller. Ovšem Forte zavtipkoval: „Je to opravdu milý pár(Todd a Mellisa) a je vážně škoda, že jsou oba mrtví.". O ostatních postavách nepadla ani zmínka, ale na Philův gang se můžeme pravděpodobně těšit. Každopádně Philovo rodné město Tucson už údajně nenavštívíme.

(Zdroj: FOX)

A věc, která zajímá asi všechny z nás. Jak to bude s Jasonem Sudeikisem, který se objevil v úplném závěru první sezóny uvězněný sám ve vesmír? Ukázalo se, že to je Philův bratr, kterého jsme mohli spatřit hned v úvodní epizodě na rodinné fotografii.

Jason v nadcházející sezóně bude hrát. Bude ve vesmíru? Možná. Možná to budou flashbacky.

Moc jsme se toho tedy nedozvěděli, nezbývá nám tedy nic jiného, než si počkat do 27. září letošního roku, kdy proběhne premiéra druhé sezóny. A na závěr se můžete podívat na jedno z krátkých videí z conu.

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Cesc

Bez vousů to nebyl on. :P

24.7.2015 | 11:32:58
Karolo

Já se tak těším! :3

26.7.2015 | 13:59:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav překladu

Epizoda S04E04: Wisconsin

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @kaailik

Překlad sedí na verzi The Last Man on Earth:

  • … .S04E04.web.x264-tbs

Po zhlédnutí epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás