The Last Man On Earth Tři nové ukázky z finálové epizody Screw the Moon

Tři nové ukázky z finálové epizody Screw the Moon

Tři nové ukázky z finálové epizody Screw the Moon

Závěrečná epizoda první sezóny seriálu The Last Man on Earth nás čeká již zítra. Před pár dny z ní vyšla první ukázka v podobě krátkého videa. K tomu se nyní přidávají tři další ukázky a nová fotografie.


8 0
3.5.2015

Každé ze tří videí obsahuje scénku z nadcházející finálové epizody Screw the Moon. Krom toho se také objevila jedna fotografie, kterou videa neobsahují.

(Zdroj: FOX)


V prvním videu můžeme vidět TandyhoToddem, kteří mluví o zabití nového Phila. Tandy řekne, že by ho měli naložit do auta a vyložit někde v poušti, nedojde mu ale, že se stejným způsobem chtěl zbavit Todda. A Todd není žádný hlupák, takže mu to okamžitě dojde.

V druhé ukázce dorazí Tandy domů a nový Phil si zrovna balí svoje věci, protože se stěhuje. Tandy žárlí, protože se novému Philovi líbí Carol. I on sám o ní prohlásí, že je to výjimečná žena, což opravdu je.

Tandy v poslední ukázce navštíví Carol a předloží jí prázdnou krabičku od kondomů, kterou našel v jejím odpadkovém koši. Položí jí otázku, jestli spala s novým Philem, a ona to nijak nepopírá. To Tandyho velmi rozčílí, protože on si Carol musel vzít, aby si mohl vrznout.

Těšíte se na finálovou epizodu?

Thumbnail Play icon
Thumbnail Play icon
Thumbnail Play icon

Diskuze /1

Byzon

Titulky odeslány, a jestli se tohle někomu nebude líbit, tak už opravdu nevím, co by kdo od toho seriálu chtěl :D finále je výborné :)

redaktor
4.5.2015 | 12:54:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E18: Nature's Horchata

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @kaailik

Překlad sedí na verzi The Last Man on Earth:

  • … .S03E18.HDTV.x264-SVA[eztv]

Po zhlédnutí epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás