The Resident (Doktoři) S02E09: The Dance

S02E09: The Dance

S02E09: The Dance

Devonovy pochybnosti o jeho vztahu dosahují vrcholu, když se jeho přátelé a rodina shromažďují na jeho velký svatební den. Zatímco v nemocnici společnost Quovadis pokračuje v úspěších, Jullian se dozvídá informace, po kterých je nejistá svým zapojením do toho všeho. Mezitím Conrad nadále pracuje na svém vztahu s Marshallem a Bell přijme riskantní nabídku, která by mohla nechat zmizet jeho chyby z minulosti.

cz sk
27.11.2018
5 090 000
43 minut

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Romix01

Nezbývá mi nic jiného, než doufat, že se nezbaví Marshalla.. ta postava má moc velký potenciál na to, aby se jí po pár dílech zbavili..

27.11.2018 | 23:53:22

The Resident (Doktoři)
95/100 - 22×

The Resident(Doktoři)

Čerstvý absolvent medicíny Devon Pravesh se zaučuje u zkušeného a idealistického doktora Hawkinse s tvrdým přístupem, díky kterému odhalujeme tajemství současné medicíny.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Drama, Lékařský, Romantický
hrají
Matt Czuchry (Conrad Hawkins), Malcolm-Jamal Warner (AJ Austin), Bruce Greenwood (Randolph Bell), Shaunette Renée Wilson (Mina Okafor), Manish Dayal (Devon Pravesh), Emily VanCamp (Nicolette Nevin), Melina Kanakaredes (Lane Hunter), Jane Leeves (Kitt Voss), Merrin Dungey (Claire Thorpe), Moran Atias (Renata Morali), Morris Chestnut (Barrett Cain)

Trailer ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Reklama