The Resident (Doktoři) S04E07: Hero Moment

S04E07: Hero Moment

S04E07: Hero Moment

Když Conradovi zavolá jeho bývalý velitel armády, který uvízl a byl zraněn v lese, cesta k jeho záchraně vynese na povrch spoustu starých emocí. Devon a Kit léčí pacientku trpící srpkovitou anémií a povzbuzují ji k náhradě kyčle, jež by jí pomohla ulevit od bolesti. Mezitím je Raptor vytáhnut uprostřed intenzivní operace, takže je Mina ponechána, aby čerpala ze svých schopností a dokončila operaci sama, zatímco Bell pracuje na opětovném spojení se svým nevlastním synem poté, co mu pomůže při nástupu do nemocnice.

cz sk
3.3.2021
3 570 000
43 minut

Foto: Fox

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

The Resident (Doktoři)
96/100 - 24×

The Resident(Doktoři)

Čerstvý absolvent medicíny Devon Pravesh se zaučuje u zkušeného a idealistického doktora Hawkinse s tvrdým přístupem, díky kterému odhalujeme tajemství současné medicíny.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Drama, Lékařský, Romantický
hrají
Matt Czuchry (Conrad Hawkins), Emily VanCamp (Nicolette Nevin), Manish Dayal (Devon Pravesh), Shaunette Renée Wilson (Mina Okafor), Bruce Greenwood (Randolph Bell), Malcolm-Jamal Warner (AJ Austin), Jane Leeves (Kitt Voss), Morris Chestnut (Barrett Cain), Melina Kanakaredes (Lane Hunter), Merrin Dungey (Claire Thorpe), Moran Atias (Renata Morali)

Stav překladu

Epizoda S04E10: Into the Unknown

Překlad: @Katee8888
Korekce: @Zira

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte The Resident

Nepřehlédněte

Conrad Ricamora si zahraje ve čtvrté řadě

Conrad Ricamora si zahraje ve čtvrté řadě

Conrad Ricamora známý především ze seriálů How to Get Away with Murder a Mental se připojuje k obsazení jako jedna z vedlejších postav do čtvrté řady. Koho si zahraje a s kým se bude patřičně znát?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců