The Shannara Chronicles (Letopisy rodu Shannara) S01E10: Ellcrys

S01E10: Ellcrys

S01E10: Ellcrys

Wil s Amberle se musí co nejrychleji dostat k Ellcrys, zatímco Allanon s Anderem vedou elfí armádu do obrovské bitvy s Dagda Morem a jeho armádou běsů. Jejich oběti však nemusí být zbytečné, protože změní navždy osud všech obyvatel.

1.3.2016
850 000
42 minut

Základní info:

Režie:
Scénář:
Hrají: Austin Butler (Wil Ohmsford), Poppy Drayton (Amberle Elessedilová), Ivana Baquero (Eretria), Manu Bennett (Allanon), Aaron Jakubenko (Ander Elessedil), Emelia Burns (Diana Tiltonová), Marcus Vanco (Bandon), Jed Brophy (Dagda Mor), Brooke Williams (Catania), Daniel MacPherson (Arion Elessedil), Jared Turner (Slanter), Howard Cyster (první démon), Petar Gatsby (druhý démon), Tig Fong (voják), 

Kvíz k desátému dílu

Koho Amberle potkala v Krvavém ohni?

Trailer k desáté epizodě:

Foto: MTV

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Oju

we have to save Ellcrys! wait, let´s have sex first! OMG :D

19.3.2016 | 13:15:09
Winter

Cesta zpět trvala snad 30sec a předtím než hordy démonů zničí město elfů,si naše dvojka dá sex protože to je poslední díl a jinak by to nebylo ono :).Boss druhé sérky (jestli teda nějaká bude) bude nejspíš ten přiteplený pseudodruid.Jediné co mě bavilo byl ten minutový boj Allanona.Celkově si myslím že to měli natáhnout na více sérií,takhle to je takové všechno na rychlo,jinak herci,lokace,efekty byli dobré,jen ten příběh za moc nestál.

7.3.2016 | 11:18:46
dadinka

Já doufám, že bude 2. série, protože ten konec byl fakt boží.

5.3.2016 | 16:23:46
Quinzel

Nebylo to špatné, dokonce pár dobrých vtípků se tam objevilo… klidně bych bral pokračování.

5.3.2016 | 8:54:45
Morte

Nj jste/jsme rozmlsaní. Nic moc, námět super, ale to,zpracování, finální bitva, tak ta se vůbec nepovedla atd.. Bez peněz do šoubyznysu nelez :-D

4.3.2016 | 22:54:08
Kimberlly

No od finále som čakala viac, aj keď na pokračovanie sa teším. Eretria a boj s trollmi? Slabá elfia armáda? A nepochopila som, že cesta do Safehold im trvala milión rokov a potom pomaly za 5 minút sa dostali naspäť! :/ Prvé 4 časti totho sérialu boli naozaj výnimočné. A potom tom šlo dolu. :(

4.3.2016 | 21:04:02
targaryen

Na seriál jsem se začal koukat hlavně kvůli super mytologii světa, o kterém jsem se chtěl dovědět pořád víc a víc. Problémy se stromem mě až tak nebraly a konec seriálu nic moc. Schválně jsem si na google mapách našel kolik by pěšky trvalo dojít se Seattlu do San Francisca a je to 11 a půl dne čistého času chůze. Myslíte že by to na koni pak profrčeli za pár hodin? Jen se ptám, třeba ano :)

4.3.2016 | 20:54:14
Murmur

Ani nevim kde začít, psát názor na tento díl a v podstatě na celý seriál je jako kopat do právě narozenýho štěněte. Eretia – když scénář potřeboval skoro každý „tulák“ ji nakopal, v této epizodě bez námahy sejme dva trolly, který jsou snad nej válečníci celýho čtyřzemí (v tom případě nechápu proč je v předchozí epizodě tak namáhavě přelejzali). Kostými démonu, zřejmě jim došli peníze tak si vypujčili a lehce upravili kostýmy orků z pána prstenů, odkdy musí démoni odpočívat stylem piknik v lese? Opravdu potřebovali inspirativní řeč od hlavního bubáka? Armáda s přesilou nějakých 4 tisíce na jednoho a vážně musí mít hlídky okolo? Velmi mě dojala hláška skřeta k amberle, která jediná může celou zemi zachránit:„jdeme, hlavně nás nespomaluj“ :D. Takhle by šlo psát fakt dlouho. Shrnuto: „Sra*ka“.

4.3.2016 | 12:52:54
zabijak

doufám že bude 2 série

4.3.2016 | 6:03:02
lopee

Většinou už to tu někdo řekl. Zkrátka takový seriálový Matrix – začátek luxusní, ale jak to pokračovalo, to bylo horší a horší. U některých zraněných postav jsem i doufal, že už se neproberou k životu. Bohužel ano. Divné mi to začalo být už ve chvíli, kdy měňavec tak snadno zavraždil každého, koho jen chtěl, ale nebyl schopný ten seriál ukončit tím, že by zabil všechny. Jak říkám, tak Matrix, kdy u prvního dílu jsem byl nadšený tím, co vidím a u posledního jsem tomu nechtěl věřit. Jestli tenhle seriál bude pokračovat, tak hlavně ať z toho neudělají opičárnu, kde po sobě polezou jako psí víno a na konci každého dílu se bude jen řešit, kdo s kým a kolikrát. Také vám přišlo zvláštní, že do posledního dílu ze stromu padal list, dva za díl a pak najednou šmik… jako kdyby došly peníze?!

4.3.2016 | 1:13:06

Nepřehlédněte

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Finální bitva mezi Shannarou a Černým mágem je u konce. Pojďte si přečíst menší rozbor posledních dvou dílů druhé série.

Reklama

Nejlepší epizody druhé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás