The Walking Dead: The Ones Who Live
78/100 - 33×

The Walking Dead: The Ones Who Live

Rick a Michonne opustili seriál The Walking Dead v jeho průběhu. Zatímco Rick byl zachráněn a zajat armádou Občanské republiky, Michonne našla informace o tom, že by její láska mohla být naživu, a tak se Ricka vydala hledat. Jejich seriál se zaměřuje na jejich silné pouto, které nezná hranic.

USA | 2024 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Andrew Lincoln (Rick Grimes), Danai Gurira (Michonne Grimes), Pollyanna McIntosh (Anne), Terry O'Quinn (Jonathan Beale), Lesley-Ann Brandt (Pearl Thorne), Craig Tate (Donald Okafor), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Cailey Fleming (Judith Grimes), Matthew Jeffers (Nat), Antony Azor (RJ Grimes)

Chystá se ve finále útok na Portland? A jak do toho zapadá Heath?

Chystá se ve finále útok na Portland? A jak do toho zapadá Heath?

V ukázce na finální epizodu The Walking Dead: The Ones Who Live jsme zahlédli něco, co nám slibuje propojení s koncem seriálu The Walking Dead: World Beyond, a také něco, co by mohlo konečně objasnit záhadu kartičky, která zůstala po Heathovi.

11 0
28.3.2024

V poslední epizodě seriálu The Walking Dead: The Ones Who Live nás čeká otevření základny v Kaskádii, na které se sejde celé velení armády Občanské republiky, aby jim generálmajor Beale odhalil jejich další úkol. Rick se tak konečně dozví, o co republice jde a jak plánuje zajistit budoucnost.

V ukázce na tento díl jsme mohli zahlédnout mapu města, která odpovídá městu Portland. To je po Omaze druhým městem, se kterým Občanská republika uzavřela spojenectví, a čítá 87 000 obyvatel. Předpovědní modely Občanské republiky však ukázaly, že Omaha a Portland by Občanské republice za pár let spotřebovaly všechny zdroje a zabránily by tak jejich přežití a jejich plánované obnově a záchraně světa. Proto na Omahu zaútočili a navedli dovnitř chodce, čímž svůj útok zamaskovali. Ve zprávách, které v první epizodě sledovali Rick a Pearl, s tím armáda nebyla nijak spojována.

Pravdu však v seriálu The Walking Dead: World Beyond zjistila Jennifer, když se vloupala do kanceláře své matky, podplukovnice Elizabeth Kublek. Kromě toho také zjistila, že armáda se již chystá ke zničení Portlandu, ke kterému chtějí použít chlor. Jennifer se však ve finále seriálu podařilo zaměstnat Jadis na tak dlouho, aby mohla všechen chlor vyhodit do povětří. Iris a Elton se pak vydali do Portlandu, aby je varovali, což se jim na konci seriálu zřejmě povedlo. I když však hrdinové World Beyondu zničení Portlandu zabránili, armáda Občanské republiky na to nepřestala myslet a podle všeho nyní chystají nový útok, o kterém plánují všem říct právě při otevření základny v Kaskádii.

Pokud jde o crossovery, kromě Ricka, Michonne a Jadis jsme očekávali také dvě postavy, a to Silase, kterého na konci World Beyondu Jadis naverbovala do armády, a také Heatha, kterého v sedmé sérii unesli lidé ze skládky a předali ho Občanské republice, přičemž po něm zůstala pouze bílá kartička s nápisem PPP, stejná, jaká se objevila ve vlastnictví Davona v seriálu Tales of the Walking Dead. Ani jednoho jsme se zatím nedočkali, ale rýsuje se nám alespoň odhalení významu tohoto nápisu. V dalším záběru z ukázky na finále jde vidět poznámky na tabuli, na které je fixem napsáno „PPP výjimka“. Bude to mít souvislost?

Foto: AMC

Diskuze /2

Jacob17

Dle mě se na to vyboudnou a bude se řešit úprk z CRM

30.3.2024 | 22:45:50
Jacob17

Jak kdybych to neříkal

31.3.2024 | 14:02:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Ricka a Michonne

Seriál The Walking Dead: The Ones Who Live zahájil svou existenci roku 2024 a téhož roku skončil, takže s námi byl jen několik týdnů. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: The Ones Who Live se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead, Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a The Walking Dead: Daryl Dixon. Pro fanoušky The Ones Who Live jsou tyto další seriály samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama