The Walking Dead: The Ones Who Live
78/100 - 33×

The Walking Dead: The Ones Who Live

Rick a Michonne opustili seriál The Walking Dead v jeho průběhu. Zatímco Rick byl zachráněn a zajat armádou Občanské republiky, Michonne našla informace o tom, že by její láska mohla být naživu, a tak se Ricka vydala hledat. Jejich seriál se zaměřuje na jejich silné pouto, které nezná hranic.

USA | 2024 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Andrew Lincoln (Rick Grimes), Danai Gurira (Michonne Grimes), Pollyanna McIntosh (Anne), Terry O'Quinn (Jonathan Beale), Lesley-Ann Brandt (Pearl Thorne), Craig Tate (Donald Okafor), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Cailey Fleming (Judith Grimes), Matthew Jeffers (Nat), Antony Azor (RJ Grimes)

Seriál The Ones Who Live má na AMC+ rekordní sledovanost

Seriál The Ones Who Live má na AMC+ rekordní sledovanost

Ve chvíli, kdy se Rick a Michonne vrátili na televizní obrazovky, stanice AMC mohla slavit, protože se jí výrazně zvedla sledovanost.

18 0
12.3.2024

Všechny současné seriály ze světa The Walking Dead slaví úspěch, protože mají vysokou sledovanost. Po úspěchu Dead City a Daryla Dixona tu však máme dalšího rekordmana. The Ones Who Live má na streamovací službě AMC+ velký úspěch, a to až takový, že se z něj stal nejsledovanější seriál v historii této služby.

Stanice AMC to okomentovala následovně: „Neděle byla tím největším dnem v historii pro streamovací službu AMC+. Premiéra prvního dílu měla největší sledovanost v historii této platformy. Už samotná sledovanost prvních dvou dnů překonala týdenní sledovanost jiných seriálů na této službě.“

(Není divu, že má seriál vysokou sledovanost, když jsme na Ricka čekali tak dlouho. Foto: AMC)

Seriálu se prozatím daří všude, kde může. Nejenom, že je jeho sledovanost na AMC+ rekordní, ale zároveň jednotlivé díly sklízejí velmi pozitivní hodnocení jak ze strany kritiků, tak i diváků. Je jasné, že co se týče pokračování The Walking Dead, stanice si nechala to nejlepší na konec.

Této letošní novince se sice aktuálně daří, ale to nic nemění na tom, že nevíme, jak to bude s jeho pokračováním. Zatímco část označuje seriál za minisérii, zbytek mluví o potenciálním pokračování. První přístup zastupuje například herec Andrew Lincoln, zatímco tvůrce Scott M. Gimple zastává názor, že druhá série rozhodně je možná.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /3

simonideos

Tak určitě to budou chtít ještě více podojit, dokud je to žhavé. Otázka je, co to udělá s kvalitou.

12.3.2024 | 17:23:36
Stardos

Je otázka, jak tenhle seriál skončí a co je dlouhodobější plán. Přijde mi taky podstatné, jestli se jim na to Andrew i Danai upíšou. Danai i jo, ale Andrew je takový problematický podle mě.

#3 pidalin
12.3.2024 | 20:05:42
pidalin

#2 Stardos: Andrew měl problém s tim že měl děti v Británii a nechtěl promarnit jejich dětsví tim že bude lítat do Ameriky, ale to už po těch letech úplně neplatí, takže teď by mu to teoreticky vadit nemuselo, navíc teď může požadovat balík peněz, protože to je právě on kdo jim dělá tu sledovanost. Nebejt Ricka, tak po tom asi neštěkne pes.

13.3.2024 | 22:08:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Ricka a Michonne

Seriál The Walking Dead: The Ones Who Live zahájil svou existenci roku 2024 a téhož roku skončil, takže s námi byl jen několik týdnů. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: The Ones Who Live se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead, Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a The Walking Dead: Daryl Dixon. Pro fanoušky The Ones Who Live jsou tyto další seriály samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama