WandaVision Epizody - Sezóna 1

Epizody - Sezóna 1

Sezóna 1

 • S01E01: Filmed Before a Live Studio Audience

  S01E01: Filmed Before a Live Studio Audience

  Wanda a Vision se stěhují do nového domu ve Westviewu. Zatímco Vision si našel poměrně nudnou práci, Wanda se seznamuje v okolí se sousedy. Jednoho večera je ale čeká nečekaná událost s výjimečnými hosty, kdy si pár uvědomí, že něco v jejich světě je špatně.

  15.1.2021
  27 minut
 • S01E02: Don't Touch That Dial

  S01E02: Don't Touch That Dial

  Vision s Wandou trénují své kouzelnické číslo, zatímco si Scarlet Witch začíná všímat podivných událostí v jejich světě. Vision se dostane do potíží, když mu zaskočí žvýkačka, a vlastně i díky tomu je jeho kouzelnické představení tak bizarně dokonalé. Wanda posléze zjistí, že je těhotná.

  15.1.2021
  34 minut
 • S01E03: Now in Color

  S01E03: Now in Color

  Wanda zjišťuje, že její těhotenství rychle nabírá na síle. Navíc si je moc dobře vědoma, že dítě přijde na svět mnohem dříve než u běžných maminek. Vision mezitím dělá všechny nutné přípravy. Po porodu dvojčat se Monica Wandy zeptá na velice osobní otázku, která ji zasáhne.

  22.1.2021
  30 minut
 • S01E04: We Interrupt This Program

  S01E04: We Interrupt This Program

  Organizace S.W.O.R.D. zjistila, že se děje něco zvláštního ve městě Westview. Monica Rambeau vyšetřuje tento případ, na místě je i agent FBI Jimmy Woo. Darcy Lewis všem osvětlí, co se ve městě děje. To až ale zjišťuje i Monica. Ta ví, kdo je zodpovědný za celou tuto šaškárnu.

  29.1.2021
  33 minut
 • S01E05: On a Very Special Episode...

  S01E05: On a Very Special Episode...

  Tommy a Billy rostou jako z vody. Zatímco si sourozenci ochočují štěňátko Sparkyho, tak Darcy s Jimmym přicházejí na způsob, jak s Wandou komunikovat. Mezitím si Vision uvědomí, že ve Westviewu něco nehraje a začne Wandu podezřívat. Na scéně se také objeví nečekaná návštěva.

  5.2.2021
  39 minut
 • S01E06: All-New Halloween Spooktacular!

  S01E06: All-New Halloween Spooktacular!

  Vision si začíná uvědomovat, že je něco v nepořádku. Proto Wandě zalže a jde se podívat mimo Westview, kde přičuchne ke kruté pravdě. Wanda se podivuje, proč Pietro vypadá jinak, navíc ho testuje, zda si pamatuje vzpomínky z dětství. Následně Wanda přejde k dalšímu razantnímu kroku.

  12.2.2021
  35 minut
 • S01E07: Breaking the Fourth Wall

  S01E07: Breaking the Fourth Wall

  Vision se setkává s Darcy, která mu osvětlí, co se děje. Wanda svěřuje dvojčata Agnes, aby se postarala o své problémy. Monica mezitím chce proniknout do Westviewu. To se jí nakonec povede a získává nadpřirozené schopnosti. Konečně se dozvídáme, kdo stojí za celý chaos ve městě.

  19.2.2021
  35 minut
 • S01E08: Previously On

  S01E08: Previously On

  Dozvídáme se přesně, kdo je Agatha, a jaká je její historie. Agatha je naprosto očarována Wandinými schopnostmi, a tak chce zjistit, kde doopravdy mladá Maximoff své jedinečné nadání získala. Vydáváme se na cestu do minulosti, kde se dozvíme konečně celou pravdu o Wandě Maximoff.

  26.2.2021
  44 minut
 • S01E09: The Series Finale

  S01E09: The Series Finale

  Ve finále seriálu bude Wanda bojovat o svou rodinu. Nebude to ovšem tak jednoduché. Zatímco ji Agnes bere její moc, Vision se musí utkat se svým protějškem. Aby toho nebylo málo, do Westviewu přichází i organizace S.W.O.R.D. Boj o město a budoucnost rodiny začíná.

  5.3.2021
  47 minut

České titulky

Epizoda S01E09: The Series Finale

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Co se stane ve finále seriálu? Pojďte si s námi zatipovat

Co se stane ve finále seriálu? Pojďte si s námi zatipovat

Už v pátek nás čeká poslední epizoda seriálu WandaVision. O druhé řadě se nemluví a nejspíše se jí nedočkáme, takže finále bude zároveň i posledním dílem seriálu. Ten ale představil nové a zajímavé postavy a oživil i pár starších, takže co přesně se s nimi stane? Pojďte si zatipovat.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Co přesně měla znamenat potitulková scéna epizody Previously On?

Co přesně měla znamenat potitulková scéna epizody Previously On?

Poslední epizody seriálu WandaVision obsahují i potitulkovou scénu, které nás poměrně dost navnadí na další díly. Zrovna ta minulá byla opravdu silná, protože přesně naznačuje, čeho se můžeme dočkat ve finále. Tak čeho jsme se dočkali a co přesně to znamená pro další děj?

Narozeniny herců