X-Men Další film byl měl mapovat Phoenix ságu

Další film byl měl mapovat Phoenix ságu

Další film byl měl mapovat Phoenix ságu

Před sérií X-Men nyní leží neznámá budoucnost. Zatím se ví, že Simon Kinberg píše scénář k novému filmu, ale bohužel nevíme, z jakého komiksu bude případný snímek vycházet. Nyní se objevily první zprávy, že bychom se v něm mohli dočkat slavné Phoenix ságy.


21 0
29.11.2016

Minule jsme hovořili o problémech, se kterými se studio Fox musí aktuálně potýkat s X-Meny a také Deadpoolem, nyní se podíváme na možný film, který nás čeká. Dle serveru LRM by měl mapovat slavnou Phoenix ságu, ve které sehrála hlavní roli, jak už název napovídá, Jean Grey.

Phoenix saga je známá komiksová série, v níž Jean zesílí její schopnosti a následně začne zuřit a obrátí se proti svým přátelům X-Menům. V rámci Ultimátního komiksového kompletu měli možnost si tento dnes již klasický komiks přečíst i čeští fanoušci, a udělat si tak o příběhu obrázek. Pár elementů z tohoto komiksu bylo použito už i ve filmu X-Men 2 a X-Men: Poslední vzdor.


(Jean Grey by mohla pořádně řádit už v dalším filmu. Foto: Fox)

Je celkem logické, že by studio po tomto známém příběhu sáhlo. Navíc Sophie Turner se v roli Jean Grey osvědčila a nové filmy, jak naznačil sám Simon Kinberg, mají být soustředěné především na nové hrdiny, kteří byli představeni v rámci Apocalypse. Jediné, co filmu může tak trochu podkopávat nohy, je to, že pár elementů z Phoenix ságy bylo použito již v předchozích snímcích.

V komiksu jsou důležití především kladní hrdinové, kteří mají k Jean silné citové pouto. Klidně by se tak z příběhu dali vyškrtnout třeba MagnetoMystique. Jejich představitelé nemají podepsané s Foxem nové smlouvy a pro příběh by byli postradatelní. Oželet by šel zřejmě i Beast, ale Charles Xavier sehraje v komiksu velkou roli a na první pohled si nelze příliš představit, že by ve filmu chyběl (i James McAvoy nemá podepsanou smlouvu).

Už dříve jsme psali, že bychom byli rádi, kdyby se tvůrci rozhodli zfilmovat Klam M či Syn klanu M. Co říkáte na Phoenix ságu? Nebo jaký jiný komiks X-Menů byste rádi na plátně viděli vy?

Diskuze /10

Ratemus

Takže…Phoenix sága je skvělá, ale, pokud by to teda bylo opravdu v rámci předlohy tak, bych byl rád kdyby ukázali její minulost, historii Phoenix force a pro si vybrala právě Jean Grey a co to vlastně ta Phoenix je…ona je totiž v Jean už od narození, její mutantská schopnost je jen průměrná telekinéze ale co z ní dělá to co je, je právě to, že je avatarem Phoenix a to by bylo dobré kdyby tam nějak vysvětlili...­..skvělý komiks je právě Xmen vs Avengers kde se mlátí právě kvůli ní ale to je jasné že se nestane…myslim že Fox má zakázáno udělat Klan M, jelikož je tam hlavní postava Scarlet Witch a u ted používá v rámci smlouvy MCU a navíc SW ještě ani v XCU nebyla, ta malá holka bla Lorna alias Polaris…já bych byl rád taky za Klan M…ale mohli by udělat Impérium, G jako genocida, a Syn klanu M taky asi neudělají, tam sice hlavní postava je Quicksilver ale další velkou roli tam hrají Inhumans a ti jsou taky MCU......dobrý komiks je také Schisma a samozřejmě X-force…popřípadě Rise of Cable

29.11.2016 | 21:23:33
league

klan M Hawkey musí chcípnout zato že zabil Hulka v občanské válce 2

6.12.2016 | 23:14:31
filozof

dík za spoilery…

#4 Ratemus
8.12.2016 | 7:50:00
Ratemus

#3 filozof: klid to jsou aktuální věci z MArvelu to se v MCU jen tak nestane…

Klan M mají Foxové zakázáno udělat, co já vím…jednou to tady snad někdo psal nebo házel odkaz kde se to řikalo

#5 league
10.12.2016 | 9:46:23
league

#4 Ratemus: Četl jsem že marvel bude mít Wolverina a bude mít žlutý oblek a bude vypadat přesně tak jak vypadal v komiksu marvelu. Wolverine také patří do týmu avengers.

#6 Ratemus
10.12.2016 | 15:13:45
Ratemus

#5 league: a kdej si to četl? Fox se Wolverina opravdu jen tak nezbaví, za neskutečné peníze a nebo vůbec, je to jejic tahoun a i když končí, tak bud na něj snad budou odkazy a nebo ho přeobsadí, ale určitě se ho nevzdají…v Avengers byla hromada postav, z X-menů Wolverine, Beast, Quicksilver, Scarlet Witch, Wican a plno dalších…dokonce i Daredevil, Strange, chvíli i Ghost Rider, je jich hrozně moc.....žlutý oblek byl jen ve vystřižené scéně

#7 league
14.12.2016 | 20:14:15
league

#6 Ratemus: Zbaví když Wolverin zemře přece ve svém filmu odl man logan a koukni se na avengers na edně tam něco takového psali že vybírají herce pro nového wolverina.

#8 Ratemus
16.12.2016 | 16:16:40
Ratemus

#7 league: je řečeno že toto je poslední film Jackmana jako Wolverina ale co s tou rolí bude dál dané není, nebo ano? novinky o filmech čtu celkem často, ale nic takového jsem nikde nepostřehl a měl by sis to ještě jednou přečíst tu novinku, tam je jasně napsané že žádná dohoda není a nic takového se nestane, pro Fox jsou X-meni velkou značkou a pochybuju o tom že se vzdají takové postavy…to e spíš vzdají F4

#9 league
16.12.2016 | 21:50:18
league

#8 Ratemus: Dohoda ještě nevznikla ale v Avengers 4 má být 100% Wolverin. Takže ten nový wolverine bude v roce 2019 nebo 2020 tak nějak. Třeba už mají dohodu protože proč by natáčeli wolverinův další díl ve kterým umře. Se zbaví nejlepší postavy z X-menů. Jediný kdo může Wolverina nahradit je deadpool a jeho tým.Právě že Deadpool také patřil Marvelu a byl snima proti Thanosovi. Oni se prvně soudí o práva.

18.12.2016 | 22:40:13
Ratemus

Deadpool nejdříve patřil MCU a potom až Foxu? já ti nevim ale tady byla zpráva a na netu také kde se jasně říká že Wolverine v MCU nebude..viděl jsem několik zpráv o tom na různých serverech, ukaž mi tu zprávu která tě utvrzuje že tam bude na 100% jak řikáš…Fox a MCU se nesnáší a dělají si celkem naschvály, jak v komiksech tak v politice vydávání komiksů a najednou by jim FOx dal Wolverina? ukaž mi zprávu o tom, jinak tomu nevěřim

19.12.2016 | 18:51:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy