X-Men
89/100 - 49×

X-Men

X-Meni jsou jedním z posledních komiksů tzv. Stříbrné éry komiksu. Jednu z nejznámějších týmovek světa vytvořil tehdy editor a spisovatel Stan Lee a kreslíř Jack Kirby. Na filmovém plátně se objevili v roce 2000 pod režisérským vedením Bryana Singera.

USA | | Ukončeno
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Ed Skrein (Ajax), Ben Foster (Angel), Zoë Kravitz (Angel Salvadore), Oscar Isaac (Apocalypse), Jason Flemyng (Azazel), Terry Crews (Bedlam), Nicholas Hoult (Beast), Kevin Durand (Blob), Peter Dinklage (Bolivar Trask), Dominic Monaghan (Bolt), Josh Brolin (Cable), Stephen Merchant (Caliban), Dania Ramirez (Callisto), Daniel Cudmore (Colossus), James Marsden (Cyclops)

Ajax

Ajax

Nepřítel Deadpoola, který je přímo zodpovědný za jeho stvoření. Wade se následně proti němu vydá, Ajax mu unese jeho milou.

Sezóny 1
2016 - 2016

Informace

Skutečné jméno: Francis Freeman
Přezdívka: Ajax
Druh: mutant
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: hnědá
Představitelé: Ed Skrein
Autoři postavy: Peter David, Dale Keown
Poprvé se objevil v: Incredible Hulk # 379 (1991)
Rok vzniku: 1991

Filmy

Deadpool (2016)

Filmový příběh

Francis Freeman pracoval na vylepšování různých lidí, ze kterých chtěl udělat mutanty. To se mu podařilo i samo na sobě a sám dokázal potlačovat svůj strach. Když narazil na Wadea Wilsona, byl pro něj vhodný kandidát – muž, který má brzo zemřít a prakticky nemá co ztratit. Wade tady vstoupil do Francisova programu, ale jakmile to udělal, začal toho litovat.

S Wadem a ostatními testovacími subjekty nebylo nakládáno dobře. Wilson se původně do programu přihlásil, protože se chtěl zbavit se stále rozšiřující se rakoviny. Nkonec Wade získal léčivé schopnosti, ale jeho tělo bylo znetvořeno. Za to Wilsonovi slíbil odplatu. Wade přijal přezdívku Deadpool a začal křížovou výpravu proti Ajaxovi, která byla o to podstatnější, když Ajax unesl Wadeovu lásku. Nakonec vše dobře dopadlo, Deadpool vyhrál a Ajax byl zabit.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Dobry zaporak.

23.9.2018 | 15:28:32
tom99

Nebyl to špatný záporák, ale to především díky dobrému herci.

webmaster, grafik
30.4.2018 | 8:57:14

Zajímavosti

Bude Thing poslední posilou Deadpoola 3 z foxovských komiksových filmů?

Bude Thing poslední posilou Deadpoola 3 z foxovských komiksových filmů?

Ryan Reynolds se ničím netají a osud třetího filmu vsadil na mnohovesmír. Ano, ten mnohovesmír, který se nejednomu fanouškovi začíná malinko zajídat. Ale u Reynoldse máme naději, že tentokrát vše bude provedeno správně, přirozeně a opodstatněně. Nyní tu máme další možnou posilu.

Reklama

Momentka

Momentka

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Aktuální film

New Mutants

Název: New Mutants
Premiéra: 26. 8. 2020
Režie: Josh Boone
Hudba: Mark Snow
Scénář: Josh Boone
Žánr: Horor
Kamera: Peter Deming
Hrají: Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Blu Hunt, Alice Braga, Henry Zaga, Colbi Gannett, Happy Anderson a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU – Již brzy
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama