X-Men Ajax

Ajax

Ajax

Nepřítel Deadpoola, který je přímo zodpovědný za jeho stvoření. Wade se následně proti němu vydá, Ajax mu unese jeho milou.

Sezóny 1
2016 - 2016

Informace

Skutečné jméno: Francis Freeman
Přezdívka: Ajax
Druh: mutant
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: hnědá
Představitelé: Ed Skrein
Autoři postavy: Peter David, Dale Keown
Poprvé se objevil v: Incredible Hulk # 379 (1991)
Rok vzniku: 1991

Filmy

Deadpool (2016)


Filmový příběh

Francis Freeman pracoval na vylepšování různých lidí, ze kterých chtěl udělat mutanty. To se mu podařilo i samo na sobě a sám dokázal potlačovat svůj strach. Když narazil na Wadea Wilsona, byl pro něj vhodný kandidát – muž, který má brzo zemřít a prakticky nemá co ztratit. Wade tady vstoupil do Francisova programu, ale jakmile to udělal, začal toho litovat.

S Wadem a ostatními testovacími subjekty nebylo nakládáno dobře. Wilson se původně do programu přihlásil, protože se chtěl zbavit se stále rozšiřující se rakoviny. Nkonec Wade získal léčivé schopnosti, ale jeho tělo bylo znetvořeno. Za to Wilsonovi slíbil odplatu. Wade přijal přezdívku Deadpool a začal křížovou výpravu proti Ajaxovi, která byla o to podstatnější, když Ajax unesl Wadeovu lásku. Nakonec vše dobře dopadlo, Deadpool vyhrál a Ajax byl zabit.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Dobry zaporak.

23.9.2018 | 15:28:32
tom99

Nebyl to špatný záporák, ale to především díky dobrému herci.

webmaster, grafik
30.4.2018 | 8:57:14

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Aktuální film

X-Men: Dark Phoenix

Název: Dark Phoenix
Premiéra: 6. 6. 2019
Režie: Simon Kinberg
Hudba: Hans Zimmer
Scénář: Simon Kinberg
Žánr: Akční
Stopáž: 114 minut

Hrají: Sophie Turner, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Jessica Chastain, Nicholas Hoult, Evan Peters, Tye Sheridan, Olivia Munn, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee, Andrew Stehlin, Ato Essandoh, Scott Shepherd, Summer Fontana, Kota Eberhardt, Lamar Johnson, Julian Bailey a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Reklama

Zajímavosti

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Studio Fox se sice musí se svými komiksovými filmy rozloučit, ale alespoň může být pyšné na Deadpoola, který se tak povedl, že ho chce zachovat i studio Disney. Existuje tedy malá šance, že se dočkáme i týmovky X-Force. A nyní s novou dohodou se šance ještě zvětšují.

Reklama

Momentka

Momentka

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců