X-Men Bolivar Trask

Bolivar Trask

Bolivar Trask

Hlava Trask Industries a strůjce nebezpečných Sentinelů, jejichž cílem bylo vyhlazení všech mutantů na Zemi.

Sezóny 1
2014 - 2014

Informace

Skutečné jméno: Bolivar Trask
Druh: člověk
Barva očí: zelená
Barva vlasů: hnědá
Představitel: Peter Dinklage
Autoři postavy: Grant Morrison, Ethan Van Sciver
Poprvé se objevil v: X-Men #14 (1965)
Rok vzniku: 1965

Filmy

X-Men: Budoucí minulost (2014)


Filmový příběh

Bolivar Trask zkoumal v šedesátých a sedmdesátých letech rozvoj mutantů na Zemi. Jelikož je bral jako další vývojový stupínek lidstva a nechtěl skončit jako neandrtálci, vyvinul Sentinely. Sentinelové detekovali v lidech Genom X a dané jedince buďto eliminovali nebo přesunuli do vystavěných táborů. Díky DNA Mystique pak získal pro své stroje možnost přizpůsobit své schopnosti kterémukoliv nepříteli. Pro mutanty nastala temná budoucnost.

Z toho důvodu se Logan vypravil časem do svého mladšího já z roku 1973. Hrdinům se podařilo zastavit Mystique v zavraždění Traska a vývoj Sentinelů byl zastaven. Trask byl zatčen za prodej vojenských tajemství a dystopická budoucnost byla zastavena.

V původní trilogii vystupuje další postava se stejným jménem. Tato verze Traska, hrána Billem Dukem, nemá kromě jména s původní postavou nic společného.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Aktuální film

X-Men: Dark Phoenix

Název: Dark Phoenix
Premiéra: 6. 6. 2019
Režie: Simon Kinberg
Hudba: Hans Zimmer
Scénář: Simon Kinberg
Žánr: Akční
Stopáž: 114 minut

Hrají: Sophie Turner, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Jessica Chastain, Nicholas Hoult, Evan Peters, Tye Sheridan, Olivia Munn, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee, Andrew Stehlin, Ato Essandoh, Scott Shepherd, Summer Fontana, Kota Eberhardt, Lamar Johnson, Julian Bailey a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Reklama

Zajímavosti

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Studio Fox se sice musí se svými komiksovými filmy rozloučit, ale alespoň může být pyšné na Deadpoola, který se tak povedl, že ho chce zachovat i studio Disney. Existuje tedy malá šance, že se dočkáme i týmovky X-Force. A nyní s novou dohodou se šance ještě zvětšují.

Reklama

Momentka

Momentka

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců