Zoo
86/100 - 69×

Zoo

Zvířata se najednou jakoby zbláznila. Začínají napadat a zabíjet lidi. Nejprve je jejich chování nenápadné, skoro až náhodné. Jakmile si ale zoolog Jackson Oz z afrického safari začne všímat stupňujících se výpadů, rozhodne se, že musí zastavit tuhle podivnou zvířecí pandemii. Hraje ale o čas.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Katastrofický, Mysteriózní
hrají
James Wolk (Jackson Oz), Nora Arnezeder (Chloe Tousignant), Nonso Anozie (Abraham Kenyatta), Kristen Connolly (Jamie Campbell), Billy Burke (Mitch Morgan), Alyssa Diaz (Dariela Marzan), Josh Salatin (Logan Jones), Gracie Dzienny (Clementine Lewis), Ken Olin (Robert Oz), Athena Karkanis (Abigail Westbrook), Hilary Jardine (Tessa)

S03E02: Diaspora

S03E02: Diaspora

Jackson a Logan objeví spojení mezi útoky, které se odehrály v Portlandu a New Yorku. Mitche vyslýchá žena, která tvrdí, že je jeho dcera, Clementine, a Abrahamův výzkum sterility se posune vpřed, čímž ohrozí svou rodinu.

sk
6.7.2017
2 830 000
44 minut

Základní info:

Režie: Michael Katleman
Scénář: Bryan Oh, Nick Parker
Hrají: James Wolk (Jackson Oz), Kristen Connolly (Jamie Campbell), Billy Burke (Mitch Morgan), Nonso Anozie (Abraham Kenyatta), Alyssa Diaz (Dariela Marzan), Josh Salatin (Logan), Gracie Dzienny (Clementine)
Dále hrají: Athena Karkanis (Abigail), Hilary Jardine (Tessa Williams), Stephen Lobo (Myers), Aleks Paunovic (Dallas), Virginia Gardner (Clem-2), Sophina Brown (Leanne Ducovney), Katie Stuart (Danica), Jesse Muhoozi (Isaac Kenyatta), Carmela Sison (výpomoc), Jessica Lee (lékařka), Develle Johnson (vedoucí týmu), Lee Majdoub (Tad Larson), Todd Thomson (Cal), Jason Cermak (seržant Mansdale), … 

Foto: CBS

Kvíz ke druhé epizodě

Trailer ke druhé epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
TheRoot

Začína sa to veľmi dobre rozbiehať :3

10.7.2017 | 12:10:28
KevSpa

„Nice beard.“ :D
Ale celý to, jsem tvá dcera, jsem tvá sestra, začíná být hodně směšné.

webmaster, korektor
9.7.2017 | 19:44:37
tomasmachalekkkk

Jsem rád,že to nekopíruje druhou řadu.To už bylo moc......nevím,jes­tli jsem pro další řadu,ale uvidíme jaký děj nás čeká

7.7.2017 | 22:10:00
Mammon52852

Zatím se to drží jen tak dál..

7.7.2017 | 14:41:05
logi01

Dnešní epizodu jsem zhltla, že ani nevím jak. Ani mi to nepřišlo, že to tak rychle uteklo. Myslím si, že druhý díl nám nechává cím dál víc otátek a zajimavostí. Už aby byl 3.díl :)

7.7.2017 | 14:36:54

Konec Zoo

Po třech sériích plných zvířecích i lidských mutantů je seriál Zoo u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama