Zoo
86/100 - 69×

Zoo

Zvířata se najednou jakoby zbláznila. Začínají napadat a zabíjet lidi. Nejprve je jejich chování nenápadné, skoro až náhodné. Jakmile si ale zoolog Jackson Oz z afrického safari začne všímat stupňujících se výpadů, rozhodne se, že musí zastavit tuhle podivnou zvířecí pandemii. Hraje ale o čas.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Katastrofický, Mysteriózní
hrají
James Wolk (Jackson Oz), Nora Arnezeder (Chloe Tousignant), Nonso Anozie (Abraham Kenyatta), Kristen Connolly (Jamie Campbell), Billy Burke (Mitch Morgan), Alyssa Diaz (Dariela Marzan), Josh Salatin (Logan Jones), Gracie Dzienny (Clementine Lewis), Ken Olin (Robert Oz), Athena Karkanis (Abigail Westbrook), Hilary Jardine (Tessa)

S03E10: Once Upon a Time in the Nest

S03E10: Once Upon a Time in the Nest

Poté, co Jackson napadne Abigail, musí tým zachránit její život.

cz sk
31.8.2017
2 030 000
43 minut

Základní info:

Režie: Avi Youabian
Scénář: Jay Faerber, Shintaro Shimosawa
Hrají: James Wolk (Jackson Oz), Kristen Connolly (Jamie Campbell), Billy Burke (Mitch Morgan), Nonso Anozie (Abraham Kenyatta), Alyssa Diaz (Dariela Marzan), Josh Salatin (Logan), Gracie Dzienny (Clementine)
Dále hrají: Athena Karkanis (Abigail), Michael Hogan (Quentin Garrison), Jesse Muhoozi (Isaac Kenyatta), Sam Parker (Delon De Metz), Robin Thomas (Max Morgan), Sunnie James (Dr. Fallon), Elfina Luk (analytička Nguyen), … 


Foto: CBS

Trailer k desáté epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rumcajs z Raholce

jeden nesmysl vedle druheho, absolune nekoukatelny

24.9.2017 | 12:03:10
KevSpa

WTF?

webmaster, korektor
3.9.2017 | 15:52:09
Gus.

Zdá se že se tvůrci Zoo inspirovaly GoT. Takový masakr na konec. No jo vědci. Kde jsou jejích instinkty ze začátku. Takže Abigail, je nejen hybrid ale i zombie.

2.9.2017 | 22:37:19
gladiator992

Celý diel nič moc:/ ale ten záver stal za to :D :D

2.9.2017 | 21:19:17
monikash

Osinto, bylo to v minulém díle. 7 hybrid je Abigail. Proto jí Jackson odebral míšní mok, když ji omráčil.

překladatel
1.9.2017 | 14:54:34
Osinto

Tak táto epizóda bola celkom dobrá, keďže ostatné celkom pokulhávali. Hlavne ten koniec ako ich Abigail strieľala a počas toho tam šla tá hudba ma výrazne zaujal. Aj keď ma dosť zaujíma ako bude tehotná Clem, poprípade so Samom schopná ošetriť štyri strelné rany a tri bodné. No uvidíme. Ale chcel by som sa na niečo spýtať. Nehovorili, že im treba 6 hybridov? Možno som len nedával pozor, ale tak hybridov tam je sedem. Tí originálni Razorbacks, Nosorožec, tie opice ako Abendegos, Had, tá chobotnica alebo čo to bolo, tie lietajúce veci no a siedma je Abigail. Nemám pravdu?

1.9.2017 | 14:31:03

Konec Zoo

Po třech sériích plných zvířecích i lidských mutantů je seriál Zoo u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama