All American (Fotbalový talent) S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

Spencer James je začínající středoškolskou fotbalovou hvězdou a vynikajícím studentem na South Crenshaw High. Díky tomu je přijat fotbalovým trenérem Billym Bakerem na Beverly High School. Spencer si však není jistý, zda má přejít na jinou školu, ale jeho matka Grace a nejlepší kamarádka Coop ho přemluví, jelikož se jedná o skvělou příležitost. Spencer se tak nastěhuje k Bakerovým a zjišťuje, že se jedná o zcela jiný svět. Avšak čím hlouběji se Spencer do tohoto světa dostává, tím víc zjišťuje, že se v lecčem podobá tomu, odkud pochází.

cz sk
10.10.2018
685 000
42 minut

Základní info:

Režie: Rob Hardy
Scénář: April Blair

Hrají: Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Cody Christian (Asher Adams), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Jalyn Hall (Dillon James), Danielle Campbell (Hadley), Hunter Clowdus (JJ), Jay Reeves (Shawn Scott), Jordan Belfi (ředitel Ed Landon), Emily Levine (Lucy), Briana Lane (Elaine), Spence Moore II (Chris),…

Foto: The CW

Trailer k první sérii:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KevSpa

Kdo by to od CW čekal. Teď jen, aby se to nepokazilo.

webmaster, korektor
27.10.2018 | 7:24:46
slamova

Výborné!!!

25.10.2018 | 17:50:12
kralovnadonutu

Hned první díl mě neskutečně bavil. Všechna ta témata, co tam hrajou hlavní roli mám ráda, takže doufám, že mě nadcházející díly nezklamou :D.

redaktor
15.10.2018 | 15:02:30
Billy the Kid

mě se pilot líbil, mám rád tento typ sportu, a dobře se na to dívá :) a konec odhalil asi kdo je jeho pravý otec :)

11.10.2018 | 19:17:09

Stav překladu

Epizoda S02E05: Bring the Pain

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte tuto epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Po silném startu získává druhá série další tři epizody

Po silném startu získává druhá série další tři epizody

Původně mělo druhou sérii tvořit třináct epizod, což mělo být o tři méně než v první sérii. Avšak díky silnému začátku druhé sezóny se počet epizod navýšil, takže i tato série bude tvořena šestnácti epizodami.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců