All American (Fotbalový talent) S02E05: Bring the Pain

S02E05: Bring the Pain

S02E05: Bring the Pain

Poté, co Spencerova a Oliviina snaha pomoct Layle dopadne špatně, Layla předstírá, že je vše v pořádku a uspořádává narozeninovou párty pro Olivii a Jordana. Spencer na tom není kvůli novinkám o Coreym nejlépe, ale je donucen jít na večeři s největším fotbalovým podporovatelem, která se však vůbec nevyvíjí dobře. Coop je připravená nahrávat hudbu, jakou chce, ale Preach se ji pokouší přemluvit k vyzkoušení něčeho, co není jejím stylem. Jordan se ocitá v potížích a obrací se na svého otce pro pomoc, kvůli čemuž musí Billy udělat to, co je nejlepší pro rodinu, a to i přes nelibost Laury.

cz sk
11.11.2019
717 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Golradir

Konečně ti dva :) <3

12.5.2020 | 15:46:13
tominotomino

Ash a Liv <3

webmaster
13.11.2019 | 10:18:34

All American (Fotbalový talent)
93/100 - 16×

All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Jalyn Hall (Dillon James), Chelsea Tavares (Patience), Geffri Maya (Simone Hicks)

Stav překladu

Epizoda S03E07: Roll the Dice

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte tuto epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Pilot spin-offu o Simone dostává zelenou

Pilot spin-offu o Simone dostává zelenou

Před měsícem jsme se dozvěděli, že The CW uvažuje o spin-offu k All American, který se zaměří na postavu Simone Hicksové na univerzitě. Nyní je pilot odsouhlasen a uvidíme ho v rámci třetí série.

Reklama

Aktualizace postav

Zde budeme přidávat nové profily postav, které jsme připravili.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás