All American (Fotbalový talent)
93/100 - 18×

All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Vysílá se
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Hunter Clowdus (JJ Parker), Jalyn Hall (Dillon James), Geffri Maya (Simone Hicks), Mitchell Edwards (Cameron Watkins)

S03E10: Put Up or Shut Up

S03E10: Put Up or Shut Up

Spencer pociťuje tlak okolí a uvědomuje si, že musí předvést svou nejlepší hru, poněvadž se pořád snaží jít si za svým snem o hraní fotbalu. Jordan učiní riskantní tah, když jde o fotbal. Olivia jde k novým anonymním narkomanům, aby si našla sponzora, ale bojí se, že se rozhodne špatně. Coop odhalí Layle pár informací o jejím otci. Billy a Laura jsou v šoku, když se doslechnou, co před nimi Jordan tajil.

cz sk
19.4.2021
654 000
42 minut

Základní info:

Režie: David McWhirter
Scénář: John A. Norris

Hrají: Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Geffri Maya (Simone Hicks), Hunter Clowdus (JJ Parker), Alexandra Barreto (trenérka Montesová), Spence Moore II (Chris Jackson), Alondra Delgado (Vanessa Montes), Asjha Cooper (Kia Williams), Kyanna Simone (Nhani Rivers), Erica Peeples (Monique Stephanie Moore), Mitchell Edwards (Cameron), Ray Campbell (JP Keating), Adain Bradley (Dane Kohler), Kellee Stewart (Joy), Cassandra Cardenes (Nina),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že jsem čekal že to Spencer a jeho tym projede ale bylo dobre že mu Billy pomohl a to jak Spencer zavalel bylo dobre ale mrzi mě ta situace s Jordanem protože pro něj je to fakt katastrofa a jsem zvědav co chysta Mo protože vypada to že planuje pomstu a jsem zvědav jestli Coop přestane byt ostražita.

29.8.2021 | 19:09:28
Thomaswoe

Parádní díl

22.4.2021 | 14:09:32

Stav překladu

Epizoda S04E18: Came Back for You

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte tuto epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Spencer a ostatní se vrátí i popáté

Spencer a ostatní se vrátí i popáté

Stanice The CW oznámila osudy několika svých seriálů a pro fanoušky All American máme dobré zprávy, jelikož bylo potvrzeno, že se seriál dočká páté série. Není to vůbec překvapivé, neboť se seriál v rámci ratingů na The CW řadí na špičku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Spin-off

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama