Arrow David Ramsey mluví o Digglově cestě a budoucnosti

David Ramsey mluví o Digglově cestě a budoucnosti

David Ramsey mluví o Digglově cestě a budoucnosti

Další z řady rozhovorů k druhé sérii. Tentokrát byl vyzpovídaný David Ramsey, který řekl něco málo o tom, jaká čeká budoucnost na Johna.


2 0
18.9.2013

Když se ohlédnete zpět, co pro Vás bylo smyslem 1. série?

Vznik hrdiny. Někdo udělal velmi důležité rozhodnutí, když řekl, že se seriál nejmenuje „Green Arrow,“ protože Oliver zatím není hrdinou. Je Arrow. Strážce. Vrah. Hamlet.


Takže si myslím, že udělat z Diggla jeho mentora, přivézt Felicity a zabít Tommyho mu v 1. sérii pomohlo formovat se. Tyto věci ho posunuly na cestě k hrdinovi, kterého uvidíme ve 2. sérii. Vytvoření Green Arrowa a přesně o tomhle je 2. série.

Soudě dle pilotu, pochybuji o tom, že si lidé mysleli, že by se Diggle mohl takhle rychle stát jednou z hlavních postav. Jaký byl plán producentů, když jste byl obsazen do této role?

Měli velmi výstižnou a jasnou představu o tom, co mají pro Diggla naplánovaného a řekli mi, že má být nedílnou součástí tvorby tohoto hrdiny, ale zároveň bude mít svou vlastní cestu. Oba tito muži mají problémy při formování blízkých vztahů a jsou do určité míry znaveni válkou.
Digglova představa zabíjení a toho, co znamená vykonávat spravedlnost, je jednou z nejdůležitějších věcí, která Oliverovi pomáhá stát se hrdinou, kterým se nyní, ve 2. sérii stane. Scénáristé měli vždy jasnou představu o tom, jak Diggle pomáhá formovat našeho hrdinu a tuto myšlenku se mnou již od samého počátku sdíleli. To je také důvodem, proč se Diggle dozvěděl Oliverovo tajemství na úplném začátku.

Takhle Diggle změnil Olivera. Jak si myslíte, že Oliver změnil Diggla?

Myslím si, že Diggle byl vždy člověkem, který byl šťastný, když měl určitý smysl života, když pomáhal. To je jeden z důvodů, pro který se stal vojákem. Když opustil armádu, byl trochu ztracený. Myslím si, že když uviděl Olivera, pomyslel si „Tady je bratr.“ Jeho bratr Andy byl zabit Deadshotem a tak si myslím, že když Diggle vidí Olivera myslí si, „Tohle je bratr, kterého můžu zachránit.“ Vidí zbloudilou duši. Myslí si, že Oliver má mylnou představu o svém smyslu pro povinnost, takže na sebe Diggle vezme úlohu staršího bratra. Oliver dává Digglovi nový smysl života. Znovu slouží lidem. Znovu dělá to, co je správné.

Pokud je Oliver náhradním bratrem, dá se předpokládat, že Diggle vidí Felicity jako sestru. Z tohoto důvodu je teď tým Arrow jakousi náhradní Digglovou rodinou, kterou teď bude Diggle za každou cenu chránit?

Máte naprostou pravdu. Uhodil jste hřebík na hlavičku. Tohle je jeho náhradní rodina, tohle je rodina, kterou Diggle nemá. Myslím si, že Diggle a Oliver jdou za stejným cílem. V první sezóně jsme viděli, že měli diametrálně odlišné názory na to, jak ochránit svou rodinu před zlem, ale mají stejný smysl pro rodinu, stejný smysl pro čest, stejný smysl pro povinnost. Diggle má jasnou představu o vytvoření rodinného útvaru s Felicity a Oliverem, a všichni moc dobře víme, že Diggle je člověk, který skočí před granát a neexistují jiní dva lidé, pro které to udělá rychleji, než jakými jsou Oliver a Felicity.

Cílem týmu Arrow je ochrana Starling City. Ovšem ve finále se jim to úplně nepovedlo. Co se Vám nejvíce líbí na show, která je ochotna nechat selhat své hrdiny v posledních minutách finálové epizody?

Někdy postavy potřebují obrovské, očišťující zkušenosti, které donutí hrdinu, aby se stal hrdinou. Tommyho smrt je toho součástí, stejně tak zničení Glades. Z velmi osobních a sobeckých důvodů si každý týden čtu konec scénáře v naději, že se Diggle nestane součástí tohoto nezbytného očištění. (směje se) Tleskám scénáristům, protože i teď, ve 2. sérii, nám všem vždy při čtení scénáře spadne čelist. Tyto příběhy jsou neuvěřitelně odvážné, takže nemůžete dělat nic jiného, než jim tleskat za to, že vedou hrdinu tímto jedinečným směrem a při tvorbě tohoto přesvědčivého zážitku nezůstane kámen na kameni.

Na co se nejvíce těšíte, že fanoušci ve 2. sérii uvidí?

Nepřátelé, stoprocentně. Utváření osy zla, které bude tým Arrow ve 2. sérii čelit. Jak se Oliver změní teď, když Tommy umřel, Glades je zničeno a jeho matka byla uvězněna. Jsem nadšený z toho, že diváci uvidí, jak Oliver pokračuje ve své křížové výpravě. Myslím si, že diváci budou opravdu velmi nadšeni z tvorby velmi schopných padouchů.

Stephen Amell nedávno zveřejnil fotografii Vás dvou, Manu Bennetta a Michaela Jai Whitea s popisem, „Museli jsme fotit v režimu na šířku, takže jsme neusekli Ramseyho obrovskou paži.“ Diggle musí být někým, kdo je schopný chránit Olivera. Je zřejmé, že vy i Stephen jste oba v úžasné formě, ale se zavedením silnějších padouchů, změní se také něco ohledně Digglovy fyzické zdatnosti ve 2. sérii?

Když máte někoho jako je Michael Jai White, další tělo v našem zábavním průmyslu, které je neskutečné, v zadní části hlavy Vám zní, „Polož tu sušenku, blíží se Michael Jai White.“ (směje se) Ale není to jen o druhé sérii. Stephen nasadil laťku opravdu hodně vysoko. I bez Stephena, Michaela a ostatních, kteří jsou ve výborné formě, tohle je Diggle. Je to afghánský veterán, který je v nejlepší formě. Citím povinnost jít v 2. sérii ještě o úroveň výš? Samozřejmě. Chci, aby diváci viděli něco, co předtím ještě neviděli. Je to jen důkazem toho, kým se Diggle díky fanouškům stal. Chci tím říci, že Diggle je teď oficiálně součástí světa DC, takže chci, aby to, co jsme pro fanoušky vytvořili, bylo skutečné.

Autor: Patty

Zdroj: Arrow blog

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás