Bates Motel (Batesův motel) S01E04: Trust Me

S01E04: Trust Me

S01E04: Trust Me

Norman navštíví Zackův dům, kde narazí na nečekané překvapení.

cz sk
8.4.2013
2 300 000
43 minut

Popis čtvrté epizody:

Na začátku epizody vidíme, jak se Norman vydal do domu Zacka Shelbyho, cestou ho spatřil Dylan a rozhodl se ho sledovat. Když Dylan viděl, že Zack dorazil domů, zazvonil a zeptal se ho, kde je nejbližší pumpa. Během té chvíle se Normanovi podařilo utéci ze sklepa.

Příští den ráno chce Norman všechno říct Emmě, jde k ní domů, kde narazí na jejího otce, který mu řekne, že je Emma nemocná a musí být doma a nemůže přijímat žádné návštěvy, při odchodu Normanovi ještě pan Decody řekne, ať se k ní chová slušně.

Norman myje okna, když vidí, jak Bradley přináší kříž na místo, kde sjelo auto jejího otce do škarpy, jde za ní. Ještě toho večera Norman vyzvedne v půjčovně několik filmů s tím, že je odnese Bradley, cestou ho zahlédne Zack, Norman si nasadí kapuci a přidá do kroku. Zack si na něj počká za rohem, kde mu řekne, že se chce postarat o Normu i o něj a pozve ho na ryby.

Když Norman přijde domů řekne Normě, že si nepřeje, aby se vídala se Zackem, také jí řekne, že byl u něj doma a viděl v jeho sklepě Asiatku. Norma se ho ptá, proč tam byl a Norman odpovídá, že mu to řekla. Poté mu Norma říká, že již nějakou dobu vidí a slyší věci, které neexistují.

Když Norma přespává u Zacka vyplíží se z postele a jde se podívat do sklepe, když otevře dveře, kde by měla být Asiatka, nic v ní není krom starých krabic. Hned poté za Normou přijde Dylan a ptá se jí, co dělá ve sklepě.

Norman jde se Zackem na ryby, kde se ho Zack ptá, jestli mu může věřit, Norman souhlasí, poté Dylanovi zazvoní telefon a musí předčasně ukončit rybaření. Zack jde do přístavu, kde mu Alex Romero ukáže ruku Keitha.

Bradley napíše Normanovi, jestli by s ní zašel na zmrzlinu, potkají se ve městě, chvíli si povídají a pak Bradley říká, že by ráda věděla, komu patří ta ruka, kterou dnes našli v rybářské síti. Norman přiběhne domu a volá matku, řekne jí, že našli ruku. Norma ho uklidňuje, že to může být ruka kohokoliv. V tu chvíli někdo zazvoní, Norma otevře dveře, kde stojí Zack a ptá se jí, jestli by s ním mohla jít na stanici, kde by ji šerif chtěl položit pár otázek.

Na stanici Normě Alex Romero řekne, že ví o tom, že zabila Keitha. Také jí říká, že pod nehty našli vlákna z koberce a ptá se, kam Norma vyhodila staré koberce z motelu. Norma říká, že si nevzpomíná.

Hned poté co Norma opustí policejní stanici, vydá se společně s Normanem na místo, kam vyhodila koberce – popelnice je vyvezená. Norma zavolá na informace, aby zjistila, kam koberce odvezli. Když přijedou s Normanem na skládku je zavřená, Norma se rozčílí a pohádají se a vrátí se do motelu.

Norman se jde projít ven, vidí Dylena, jak popijí u motelu, chce jít pryč, ale Dylan ho k sobě zavolá. Norman mu poví o vraždě Keitha i o tom, že Zack u něj v pokoji našel Keithův pásek a také to, že u Zacka ve sklepě našel zdrogovanou dívku. Poté Normanovi přijde esemeska od Bradley, Dylan ho vyprovokuje, ať ji odepíše a jde za ní. Norman přijde k Bradley, ta ho pozve do svého pokoje a pomilují se.

Když se Norma probere, jde do Normanova pokoje a vidí, že tam není, ptá se Dylana, kde je Norman a ten jí řekne, že je venku s holkou. Poté se pohádají a někdo zazvoní. Norma běží ke dveřím s tím, že je to Norman, ale přede dveřmi stojí Alex Romero, který říká Normě, že jí zatýká za vraždu Keitha Summerse.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ZabyJack

Konečne sa tie vztahy medzi Dylanom a Normom posunuli dalej už to začalo byt nudne ako to bolo vždy len Normen a Norma. Ten koniec bol dost prekvapujuci myslel som si ked Norman povedal Dylanovi všetko čo sa stalo tak to vyzera že im pomôže.

3.6.2017 | 1:09:45
Tatko-Šmolko

vynikajúca časť :)

10.2.2015 | 19:29:34
MonsterKnode

Wow, zatim nejlepsi dil, halvne konec :) A Norman & Dylan :)

9.4.2013 | 21:35:07

Stav překladu

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Bates Motel líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

O filmu Psyho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Zajímalo vás někdy, jak vznikal nejúspěšnější film Alfreda Hitchcocka? V tom případě rozhodně neváhejte a podívejte se na Hitchcocka.

Sérioví vrazi

Reklama

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás