Billions (Miliardy) S05E04: Opportunity Zone

S05E04: Opportunity Zone

S05E04: Opportunity Zone

Axe se rozhodne investovat v Yonkers, odkud pochází. Tím se však dostává do střetu s Mikem Princem. Toho využije Chuck, který Princeovi nabízí, aby společnými silami Axe oddstavili. Mezitím Chuck poprvé okusí roli profesora na univerzitě. Taylor začíná pochybovat o svých schopnostech, v čemž by jí mohla pomoci Wendy.

cz sk
24.5.2020
625 000
1 hodina

Scénář: Brian Koppelman, David Levien, Emily Hornsby
Režie: Laurie Collyer

Foto: Showtime

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že Axe byl dobry jak přednesl svoji vizi Yonkers a ta valka mezi nim a Princem jsem zvědav jestli skutečně skonči ale aspon že Prince bojuje sam za sebe a nepomaha Chuckovi jinak Chuck mohl učit lepe a ne aby mu musela jina profesorka pomoct a Kate by taky mohla byt lojalalnějši k rodině a jsem zvědav na spojeni Wendy a Taylor.

26.1.2021 | 23:46:36
KevSpa

Tyhle války mě nikdy neomrzí.

webmaster, korektor
24.5.2020 | 21:41:00

Billions (Miliardy)
95/100 - 86×

Billions(Miliardy)

Říká se, že když nejde o život, jde o houby. Jedinou výjimkou jsou možná peníze. Myslí si to alespoň boháč Bobby Axelrod. Jeho podnikání a machinace s penězi ale nejsou úplně čisté, což vzbudí pozornost státního návladního Chucka Rhoadese, který po Axelrodovi začne tvrdě šlapat. Oba dva jsou ale velmi chytří, a proto pro ně bude obtížné se navzájem přechytračit.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
6 sezón | Showtime | 60 minut
žánr
Drama, Krimi, Právnický
hrají
Damian Lewis (Bobby Axelrod), Paul Giamatti (Chuck Rhoades), Maggie Siff (Wendy Rhoades), David Costabile (Mike 'Wags' Wagner), Toby Leonard Moore (Bryan Connerty), Condola Rashad (Kate Sacker), Kelly AuCoin ("Dolarový" Bill Stearn), Jeffrey DeMunn (Charles Rhoades Sr.), Asia Kate Dillon (Taylor Mason), Glenn Fleshler (Orrin Bach), Terry Kinney (Hall), Malin Akerman (Lara Axelrod), Daniel K. Isaac (Ben Kim), Malachi Weir (Lonnie Watley), Nathan Darrow (Mick Danzing)

Šestá série

Billions se dočkají šesté série

Billions se dočkají šesté série

Zatímco netrpělivě čekáme na druhou polovinu páté řady, které se dočkáme v roce 2021, stanice Showtime seriál prodloužila. Těšit se tak můžeme minimálně na jednu další sérii. V té se vrátí coby stálá postava i Mike Prince v podání Coreyho Stolla.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Propagační fotografie

Propagační fotografie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás