Bridgerton
76/100 - 82×

Bridgerton

Příběh sourozenců Bridgertonových a jejich snah o hledání štěstí a místa v životě. Rodina patří mezi britskou smetánku, takže jejich životy jsou naplněny večírky, čajovými dýchánky, ale i složitými pravidly, intrikami a drby.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Simone Ashley (Kate Sharma), Charithra Chandran (Edwina Sharma), Shelley Conn (Mary Sharma)

S02E08: Vikomt, který mě miloval

S02E08: Vikomt, který mě miloval

Anthony čeká na zprávy o Kate, zatím co se Eloise obrací na Thea s prosbou o pomoc. Lady Featheringtonová chystá ples.

cz sk
25.3.2022
1 hodina 12 minut

Foto, text: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Mně naopak přijde, že tady se ten vztah mezi Anthonym a Kate moc povedl, měli mezi sebou chemii, oproti Daphne a Hastingsovi, mezi nimiž mi scházela nějaká ta jiskra.

webmaster
23.9.2022 | 22:51:51
olouch02

Já to miluju, trochu jsem se bála že druhá série bude propadák a nebyl. Super, jen tak dál..

17.4.2022 | 18:21:14
Ciri

Za mě výrazně slabší než první série. V první sérii to mezi hlavními představiteli jiskřilo, nechyběla chemie. Tady bohužel nějaká chemie chybí. Já jim tu vzájemnou přitažlivost a lásku neuvěřila. Kniha byla mnohem lepší.

5.4.2022 | 19:55:30
Dinois

No je to prostě romantika. Od druhé série jsem toho ani moc nečekala a musím říct že mě prekvapila. S knihou to ma spolecneho malo, ale ve finále možná tohle pojetí je lepší. Sexu ubylo, přibylo napětí mezi hlavnimi hrdiny. Takové to postuchovani se mi líbí a myslim že se jim i vcelku povedlo to přenést na platno . Za mě tedy spokojenost.

30.3.2022 | 21:57:05

Filtr seriálů
Reklama