Bridgerton
76/100 - 85×

Bridgerton

Příběh sourozenců Bridgertonových a jejich snah o hledání štěstí a místa v životě. Rodina patří mezi britskou smetánku, takže jejich životy jsou naplněny večírky, čajovými dýchánky, ale i složitými pravidly, intrikami a drby.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Simone Ashley (Kate Sharma), Charithra Chandran (Edwina Sharma), Shelley Conn (Mary Sharma)

Bridgerton - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
GoT-hannah

Fajn oddechový seriál.

4.5.2022 | 13:08:18
bobec1972

Mam pocit, ze Britania bola v afrike…

2.4.2022 | 16:48:38
Ciri

Tomuto seriálu jsem odolávala už z důvodu, že mi černoši v postavení šlechty vůbec nesedí. Zkrátka nejsem fanda této nucené rasové vyrovnanosti. Nicméně jsem chtěla oddych a Netflix mi tento seriál stále nabízel mezi nejúspěšnějšími. Tak jsem si jej pustila. No, černoši jako šlechtici mě pobavili. Pojala jsem to jako historickou parodii. :D Co musím uznat, tak na hlavní mužskou postavu se dobře dívá. A chemie mezi ním a hlavní představitelkou byla super. Za to jsou plusové body. Jinak žádná hitparáda.

27.8.2021 | 13:49:29
Rosemarie1554

Seriál bol milý, zábavný, ale aj dojímavý. Určite stojí za pozretie.

6.6.2021 | 13:13:22
Nymeria the direwolf

Lol hraje jim tam Billie Eilish, ale všechny tady pohoršuje jenom nepřesné obsazení herců :D ten seriál se opravdu nesnaží o to, aby byl historicky přesný, takže nemá ani smysl ho za to kritizovat.

29.4.2021 | 22:10:06
xflori01

Netflix rozšířilo svůj repertoár o skvělý seriál cílící na ženy, které potřebují svoji dávku romantiky či až erotiky. Prvně jsem se mu vyhýbal, jelikož mě ti černoši v historické Anglii a ještě navíc mezi šlechtou naprosto odpuzovali, ale po neskutečným úspěchu seriálu jsem mu dal šanci. A byl to pro mě příjemný oddych, kdy člověk nemůže moc nad tím přemýšlet a místo toho si má užít skvělé (nejenom sexuální) scény s krásnými barevnými lokacemi.

webmaster
19.4.2021 | 21:33:53
Lolamoon

Tá násilná politická korektnosť pokazila celkový dojem. Knižná predloha je lepšia.

3.4.2021 | 12:43:42
Havran1

Odporné, černí plantážníci, černá královna a Londýn 1813? Svět se prdel obrací a americká televizní tvorba už tam je. Navíc by byl seriál poměrně hloupoučký i s normálními bílými herci jako reálnou kulisou, ale toto je megaodpad !!!!!!! Zaveďte do hodnocení nulu proboha.

14.3.2021 | 22:02:54
ussire

Tak jsem přetrpěl první díl, a vím ,že se k tomuto seriálu již nevrátím. Pro mne velké zklamání. Věřím ale ,že diváky, kteří se rádi dívají na jihoamerické " soap opery", si najde, protože nic jiného to není. A ti afroameričané v rolích vysoké šlechty tomu nasadili korunu…

5.3.2021 | 6:07:04
olouch02

Paráda, pořád se něco dělo a bylo to zábavný. Zkoukla jsem to na jeden zátah a jsem moc štastná v jaké době žiju :-). Moc se těším na pokračování.

15.2.2021 | 20:18:38
1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama