Bridgerton (Bridgertonovi)
76/100 - 92×

Bridgerton(Bridgertonovi)

Příběh sourozenců Bridgertonových a jejich snah o hledání štěstí a místa v životě. Rodina patří mezi britskou smetánku, takže jejich životy jsou naplněny večírky, čajovými dýchánky, ale i složitými pravidly, intrikami a drby.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Hannah Dodd (Francesca Bridgertonová), Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Simone Ashley (Kate Sharma), Charithra Chandran (Edwina Sharma), Shelley Conn (Mary Sharma)

Lady Whistledownová

Lady Whistledownová

Anonymní vypravěčka a glosátorka děje seriálu.

Sezóny 4
2020 -

Lady Whistledownová ve svých novinách propírá celou londýnskou společnost. Její plátek je zdrojem nejnovějších drbů. Má oči i uši všude a kdo se neocitl na stránkách jejího bulváru, jako by v Londýně neexistoval. Nikdo netuší, kdo se za pseudonymem skrývá.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ShadowKittyGirl

Tak to je snad jasny ne? Snad své pero nepovesi po 3. Serii na hřebík, protože by mi její uvody hrozne chyběli…

27.3.2023 | 20:45:38

Nepřehlédněte

Benedict se dočkal, čtvrtá série bude patřit jemu

Benedict se dočkal, čtvrtá série bude patřit jemu

Vypadá to, že někdy v příštích dvou letech se dočkáme zpracování milostného příběhu Benedicta Bridgertona a jeho vyvolené. Netflix o tom informoval prostřednictvím vi­dea.

Reklama

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama