Bridgerton (Bridgertonovi)
76/100 - 92×

Bridgerton(Bridgertonovi)

Příběh sourozenců Bridgertonových a jejich snah o hledání štěstí a místa v životě. Rodina patří mezi britskou smetánku, takže jejich životy jsou naplněny večírky, čajovými dýchánky, ale i složitými pravidly, intrikami a drby.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Hannah Dodd (Francesca Bridgertonová), Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Simone Ashley (Kate Sharma), Charithra Chandran (Edwina Sharma), Shelley Conn (Mary Sharma)

S01E08: After the Rain

S01E08: After the Rain

Poslední bál sezóny, který hostí vévoda a vévodkyně z Hastingsu, slibuje, že změní jejich manželství navždy.

sk
25.12.2020
1 hodina 13 minut

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lennis

Vzhledem k tomu, že knížky znám skoro nazpaměť musím bohužel ubrat pár bodů, ale na druhou stranu alternativně natočený základní příběh tam je. Beru to jako Bridgertonovi z jiného vesmíru než se odehrávají knihy. Jde o román pro ženy, takže nechápu, proč tam někdo hledá, co tam ani být nemá. A kritici, co píší, že tam chybí tajemno a od počátku je jasný konec ani netuší, že je to podle knihy (to mě pobavilo). Herecké obsazení za mě dobré, některé scény bych vynechala, ale na výsledném dojmu to nevadilo. Rozhodně stojí za vidění pro někoho, kdo má rád tento žánr.

28.3.2022 | 22:13:51
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak se Daphne připravovala na posledni ples s vědomim že je to naposled co bude se Simonem a pak je čeka samostatny život jinak ale musim řict že ples byl povedeny a jsem rad že se nakonec Simon a Daphne usmiřili a že Daphne porodila ditě, jinak musim řict že Featheringtonovym fakt nezavidim jen co lord Featherington vyhral tak hned kratce pote zemřel a s nim zmizeli i všechny penize ktere měl a jsem zvědav co si počnou ted a to s tou Whistledownovou jsem trefil dobře.

redaktor
22.1.2022 | 23:51:02
Avalonek

Přesně jak jsem si to představovala­.Nadherné zakončení první série.A teď se jen těšit na druhou

16.3.2021 | 14:15:14

Nepřehlédněte

Benedict se dočkal, čtvrtá série bude patřit jemu

Benedict se dočkal, čtvrtá série bude patřit jemu

Vypadá to, že někdy v příštích dvou letech se dočkáme zpracování milostného příběhu Benedicta Bridgertona a jeho vyvolené. Netflix o tom informoval prostřednictvím vi­dea.

Reklama

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama