Bridgerton (Bridgertonovi)
76/100 - 91×

Bridgerton(Bridgertonovi)

Příběh sourozenců Bridgertonových a jejich snah o hledání štěstí a místa v životě. Rodina patří mezi britskou smetánku, takže jejich životy jsou naplněny večírky, čajovými dýchánky, ale i složitými pravidly, intrikami a drby.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Hannah Dodd (Francesca Bridgertonová), Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Simone Ashley (Kate Sharma), Charithra Chandran (Edwina Sharma), Shelley Conn (Mary Sharma)

S02E03: A Bee in Your Bonnet

S02E03: A Bee in Your Bonnet

Na venkovské sídlo Bridgertonových dorazí ženy Sharmovy. Zahrají si pall-mall a Anthony se pokusí i přes nepříjemné vzpomínky udělat dobrý dojem na Kate.

sk
25.3.2022
1 hodina 9 minut

Foto, text: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ShadowKittyGirl

Naprosto perfektní díl, možná zatím vůbec nejlepší, obsahuje úplně vše co mám na tomhle serialu ráda a I něco navíc, co jsem absolutně neocekavala, takže mega spokojenost…

1.4.2023 | 16:16:51
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak si všichni zahrali pall-mall a jak Daphne prozrazovala kdo a jak hraje a nemělo chybu jak nakonec Anthony skončil a čekal jsem že při tom připitku Anthony požada Edwinu o ruku a Edwiny mi bylo pak lito protože to čekali všichni že ji požada jinak jsem zvědav na Kate protože vypada že se ji Anthony taky libi a ona jemu taky, jinak Benedict neměl chybu jak byl mimo a lady Featheringtonova fakt neměla chybu jak chce provdat Prudence za noveho lorda a jsem zvědav na Penelopu kdo dalši ji odhali.

redaktor
18.3.2023 | 22:54:17
tominotomino

Druhá série se zatím povedla mnohem líp než ta první. Daphne a Simon prostě nebyli tak zajímaví.

webmaster
16.9.2022 | 22:45:54

Nepřehlédněte

Třetí série odvypráví příběh Penelope a Colina

Třetí série odvypráví příběh Penelope a Colina

Fanoušci Penelope a Colina mohou být spokojeni. Právě okolo těchto postav se bude točit hlavní zápletka třetí série seriálu Bridgerton. Společnost Netflix to oznámila na svých internetových stránkách.

Reklama

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama