Bridgerton
76/100 - 85×

Bridgerton

Příběh sourozenců Bridgertonových a jejich snah o hledání štěstí a místa v životě. Rodina patří mezi britskou smetánku, takže jejich životy jsou naplněny večírky, čajovými dýchánky, ale i složitými pravidly, intrikami a drby.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Simone Ashley (Kate Sharma), Charithra Chandran (Edwina Sharma), Shelley Conn (Mary Sharma)

Eloise Bridgertonová

Eloise Bridgertonová

V pořadí páté dítě a druhá dcera mezi sourozenci Bridgertonovými.

Sezóny 4
2020 -

Na rozdíl od své starší sestry se na vstup do společnosti netěší. Má feministické sklony, raději by si sama určila svůj osud, než žila osud svého potenciálního manžela. Velmi obdivuje Lady Whistledownovou, mimo jiné za to, že je pracující ženou.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ShadowKittyGirl

Miluju ji asi nejvic že všech

27.3.2023 | 20:48:25
tominotomino

Asi nejlepší ze všech.

webmaster
23.9.2022 | 22:53:44
Lolamoon

Vystihnutá postava.

26.3.2021 | 20:32:46

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama