Bridgerton (Bridgertonovi)
76/100 - 91×

Bridgerton(Bridgertonovi)

Příběh sourozenců Bridgertonových a jejich snah o hledání štěstí a místa v životě. Rodina patří mezi britskou smetánku, takže jejich životy jsou naplněny večírky, čajovými dýchánky, ale i složitými pravidly, intrikami a drby.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Hannah Dodd (Francesca Bridgertonová), Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Simone Ashley (Kate Sharma), Charithra Chandran (Edwina Sharma), Shelley Conn (Mary Sharma)

Colin Bridgerton

Colin Bridgerton

Třetí mezi sourozenci.

Sezóny 4
2020 -

Stejně jako jeho starší bratr Benedict má pochybnosti o svém životě a neví, čemu by se měl jako mladší syn věnovat. Je pozorný k něžnému pohlaví a miluje cestování.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Te-Rez

Miláček

19.5.2024 | 13:21:25
ShadowKittyGirl

Oznaceni nouma k nemu bohužel celkem sedí a pokus měl mít podle předlohy nej charisma ze všech bratrů, tak já to tady teda nepostrehla… uvidíme až bude s laskou na řadě

27.3.2023 | 20:53:31
tominotomino

Takový ňouma.

webmaster
23.9.2022 | 22:52:54
Lolamoon

Sklamanie.

26.3.2021 | 20:30:54

Nepřehlédněte

Třetí série odvypráví příběh Penelope a Colina

Třetí série odvypráví příběh Penelope a Colina

Fanoušci Penelope a Colina mohou být spokojeni. Právě okolo těchto postav se bude točit hlavní zápletka třetí série seriálu Bridgerton. Společnost Netflix to oznámila na svých internetových stránkách.

Reklama

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama