Bridgerton
76/100 - 85×

Bridgerton

Příběh sourozenců Bridgertonových a jejich snah o hledání štěstí a místa v životě. Rodina patří mezi britskou smetánku, takže jejich životy jsou naplněny večírky, čajovými dýchánky, ale i složitými pravidly, intrikami a drby.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Simone Ashley (Kate Sharma), Charithra Chandran (Edwina Sharma), Shelley Conn (Mary Sharma)

Kate Sharma

Kate Sharma

Nejnovější přírůstek mezi londýnskou smetánkou. Chytrá, vtipná mladá dáma, co nikomu nedá nic zadarmo. Ví co chce a pro rodinu by udělala cokoliv.

Sezóny 3
2022 -

Kate přijíždí do Londýna spolu se svou nevlastní matkou a mladší sestrou. Obě budou do společnosti uvedeny zároveň, protože rodina nemá finance na víc sezon v Londýně. Pro svou sestru je připravena udělat cokoliv, hlavně ji uchránit před všemi svůdci. Hlavně před Anthonym Bridgertonem.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ShadowKittyGirl

Zpočátku lehce nesympaticka ale pak si mě získala ♡

27.3.2023 | 20:37:47

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama