Bridgerton
76/100 - 54×

Bridgerton

Seriál je zasazen do bohatého světa vysoké společnosti. Srdcem seriálu je rodina Bridgertonů, kteří patří mezi deset tisíc nejbohatších lidí v zemi a neustále musí bojovat o moc a dodržovat složitá pravidla.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta)


Penelope Featheringtonová

Penelope Featheringtonová

Nejmladší dcera lorda Featheringtona a blízká přítelkyně Eloise Bridgertonové.

Sezóny 1
2020 -

Penelope vstoupila do společnosti na naléhání své matky, ráda by ještě alespoň rok počkala. Mezi londýnskou smetánkou se cítí velmi nejistě, není pokládána za krásku. Je to velice bystrá dívka, která má vřelé srdce. Nechce být středem pozornosti.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lolamoon

Naj postava. Rozumná.

26.3.2021 | 20:34:44
Dinois

Jednoznačně nejlepší postava z celé série. Jeji příběh mam ze vsech nejraději. Své tajemství dokáže skrývat tak dlouho. Možná i ze strachu jak to prijme společnost. S výběrem herečky jsem spokojená. Svým zpusobem se nejblíže blíží popisu v knize. A ja se prostě nedokáží ubránit srovnání

12.2.2021 | 14:50:18
olouch02

Je moje oblíbená, takový sluníčko.

8.2.2021 | 19:14:29

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama