Bridgerton (Bridgertonovi)
76/100 - 92×

Bridgerton(Bridgertonovi)

Příběh sourozenců Bridgertonových a jejich snah o hledání štěstí a místa v životě. Rodina patří mezi britskou smetánku, takže jejich životy jsou naplněny večírky, čajovými dýchánky, ale i složitými pravidly, intrikami a drby.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Hannah Dodd (Francesca Bridgertonová), Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Simone Ashley (Kate Sharma), Charithra Chandran (Edwina Sharma), Shelley Conn (Mary Sharma)

Penelope Featheringtonová

Penelope Featheringtonová

Nejmladší dcera lorda Featheringtona a blízká přítelkyně Eloise Bridgertonové.

Sezóny 4
2020 -

Penelope vstoupila do společnosti na naléhání své matky, ráda by ještě alespoň rok počkala. Mezi londýnskou smetánkou se cítí velmi nejistě, není pokládána za krásku. Je to velice bystrá dívka, která má vřelé srdce. Nechce být středem pozornosti.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ShadowKittyGirl

Název knížky ji skvele vystihuje taková klasická Čekanka s rodinou pro ostudu ale díky svému tajemství je naprosto výjimečná a mám ji ráda

27.3.2023 | 20:43:28
Lolamoon

Naj postava. Rozumná.

26.3.2021 | 20:34:44
Dinois

Jednoznačně nejlepší postava z celé série. Jeji příběh mam ze vsech nejraději. Své tajemství dokáže skrývat tak dlouho. Možná i ze strachu jak to prijme společnost. S výběrem herečky jsem spokojená. Svým zpusobem se nejblíže blíží popisu v knize. A ja se prostě nedokáží ubránit srovnání

12.2.2021 | 14:50:18
olouch02

Je moje oblíbená, takový sluníčko.

8.2.2021 | 19:14:29

Nepřehlédněte

Třetí série odvypráví příběh Penelope a Colina

Třetí série odvypráví příběh Penelope a Colina

Fanoušci Penelope a Colina mohou být spokojeni. Právě okolo těchto postav se bude točit hlavní zápletka třetí série seriálu Bridgerton. Společnost Netflix to oznámila na svých internetových stránkách.

Reklama

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama