Bridgerton
76/100 - 79×

Bridgerton

Příběh sourozenců Bridgertonových a jejich snah o hledání štěstí a místa v životě. Rodina patří mezi britskou smetánku, takže jejich životy jsou naplněny večírky, čajovými dýchánky, ale i složitými pravidly, intrikami a drby.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Simone Ashley (Kate Sharma), Charithra Chandran (Edwina Sharma), Shelley Conn (Mary Sharma)

S01E03: Art of the Swoon

S01E03: Art of the Swoon

Po té, co Daphne upoutá nápadníka královské krve, obrátí se na Simona s žádostí o radu, jak si počínat. Lady Featheringtonová se snaží vehnat Marinu do manželství.

cz sk
25.12.2020
57 minut

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak se divky pokoušeli ulovit prince Friedricha musim řict že to co zkoušeli bylo fakt vtipny ale každy by poznal že to dělaji naschval ale jinak jsem nečekal že Simon se zachova tak hrozně a řekne Daphne bez obalu že je mezi nimi konec a musim řict že Daphne to zvladla fakt dobře když pak klidně šla na ples a musim řict že ji to slušelo a jsem zvědav co ted bude dělat Simon protože jde poznat že mu to neni jedno a musim řict že Portia je fakt manipulativni když oklamala Marinu a jsem zvědav jestli na to Marina přijde že ji oklamali a taky jsem zvědav co bude dělat Anthony.

22.1.2022 | 14:38:33

Filtr seriálů
Reklama