Bridgerton
75/100 - 61×

Bridgerton

Seriál je zasazen do bohatého světa vysoké společnosti. Srdcem seriálu je rodina Bridgertonů, kteří patří mezi deset tisíc nejbohatších lidí v zemi a neustále musí bojovat o moc a dodržovat složitá pravidla.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta)


Čekanka (2002)

Čekanka (2002)

Penelope Featheringtonová vždy tajně milovala staršího bratra své přítelkyně. Jenže Colin Bridgerton si jí nikdy nevšímal. Vlastně si jí nevšímal nikdy nikdo. Byla jen ta, co sedí v koutě. A nyní, v roce 1824, je čas, něco s tím udělat.

0 0
25.2.2021

Třetí ze sourozenců Bridgertonových Colin se vrací do Londýna z cest po zahraničí a už nechce být jen tím hejskem, o kterém pořád píše lady Whistledownová.

Jenže čím by měl být, to vlastně neví. A taky se toho za dobu jeho nepřítomnosti hodně změnilo, například jeho známá Penelope. Zdá se, že Penelope na ocet dlouho nezůstane. Čekanka je čtvrtý díl ze série knih o Bridgertonových spisovatelky Julie Quinn.Foto: Ikar

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama