Bridgerton
75/100 - 61×

Bridgerton

Příběh sourozenců Bridgertonových a jejich snah o hledání štěstí a místa v životě. Rodina patří mezi britskou smetánku, takže jejich životy jsou naplněny večírky, čajovými dýchánky, ale i složitými pravidly, intrikami a drby.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova)


S láskou, Eloise (2003)

S láskou, Eloise (2003)

Eloise Bridgertonová už se pomalu smířila s tím, že zůstane starou pannou. Svůj čas dělí mezi své neteře a synovce a také mezi psaní rozličných dopisů. V jednom z nich dostane nečekanou nabídku, která jí může změnit život.

0 0
25.2.2021

Sir Phillip spíš, než že by hledal manželku, hledá matku pro své dvě děti. A tak si myslí, že Eloise, která už dávno není na prahu dospělosti, bude ráda za nabídku k sňatku. Očekává nesmělou a nevzhlednou starou pannu, ale Eloise není ani jedno.

Eloise zase čeká na muže, který jí bude rozumět a se kterým prožije šťastný život. V siru Phillipovi se ale nemůže vyznat. Chvíli je okouzlující, jen aby se za chvíli projevil jako neurvalec. Mohou spolu vůbec vycházet? A podaří se dívce zkrotit rozjívená dvojčata?


Foto: Ikar

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama