Bridgerton
75/100 - 61×

Bridgerton

Seriál je zasazen do bohatého světa vysoké společnosti. Srdcem seriálu je rodina Bridgertonů, kteří patří mezi deset tisíc nejbohatších lidí v zemi a neustále musí bojovat o moc a dodržovat složitá pravidla.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta)


Vévoda a já (2000)

Vévoda a já (2000)

První díl osmidílné série o sourozencích Bridgertonových, kteří hledají lásku a štěstí. Kniha vévoda a já spisovatelky Julie Quinn se zaměřuje na čtvrtou ze sourozenců Daphne.

0 0
25.2.2021

Daphne Bridgertonová prožívá již druhou londýnskou sezonu, večírky jí baví, ale stále se jí nepodařilo to nejdůležitější – najít si manžela, se kterým by založila rodinu. Muži ji neignorují, ale považují spíše za přítelkyni, než za objekt jejich touhy. A když už ji někdo o ruku požádá, tak to není materiál vhodný pro společný život.

Simon Basset, vévoda z Hastingsu, se ženit nechce. Bohužel jeho nově zděděný titul a také přítomnost v Londýně z něho dělá terč všech svobodných žen a jejich matek. Proto, když se setká s mladší sestrou svého přítele Anthonyho Bridgertona, vymyslí plán. Budou se naoko dvořit, on bude mít pokoj od ostatních slečen a jí zase přibydou nápadníci, ze kterých si bude moci vybírat. Problém je, že to, co bylo pouze naoko, se asi stává skutečností.


Z knihy Vévoda a já vychází první série seriálu Bridgerton.Foto: Ikar

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama